Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 23/24
  Zapisnik: 7. krog 15.10.23
   TEKMA: NK Rogaška B - Rudar Velenje C 1 : 1 0 : 1
   Kraj: Rogaška Slatina - ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Benčina Gašper
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška B
Priimek in ime
  1  Perkovič Timi (V,K)
  2  Brvar Aljaž
  9  Živičnjak Tim
  11  Vukelja Mateo
  14  Stiplošek Anej
  15  Hernavs Tai
  16  Pelko Lovro
  31  Jordan Jan
  33  Plavčak Lin
   Rudar Velenje C
Priimek in ime
  3  Pogorevc Žiga
  4  Pavić Parik
  6  Bešlagić Ajdin
  7  Jezernik Jan
  8  Baručić Ajdin
  9  Gavranović Ahmedin
  12  Kukavica Lamar (V)
  13  Čaušević Jakob
  16  Smodiš Mitja
  18  Vravnek Tilen
  19  Galinec Patrik (K)
  20  Guberinić Mihajlo
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Rogaška B
   Stiplošek Tadej
   Rudar Velenje C
   Bernjak Sebastjan
   STRELCI
   NK Rogaška B
   1 : 1 31 - Jordan Jan (52')
   Rudar Velenje C
   0 : 1   13 - Čaušević Jakob (18') 
   OPOMINJANI
   NK Rogaška B
    2 - Brvar Aljaž (60')
   Rudar Velenje C
    9 - Gavranović Ahmedin (36')
    7 - Jezernik Jan (59')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška B
   Rudar Velenje C
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Rogaška B
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje C
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan