Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 23/24
  Zapisnik: 9. krog 04.10.23
   TEKMA: Kovinar Štore - Dravinja B 0 : 0 0 : 0
   Kraj: Štore - Športni park Lipa v Štorah    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Močnik Dejan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Mirnik Tibor (V)
  2  Kozjak Naj
  4  Volavc Jan
  5  Davidović Dejan (V)
  6  Videnšek Urh
  7  Subašić Maid
  8  Alagić Nejc (K)
  9  Maček Erik
  10  Ribič Jaka
  11  Videc Patrik
  13  Verhovšek Enej
  14  Kezić Antonio
  15  Sivka Anej
  16  Gobec Vid
  17  Korpar Jan
   Dravinja B
Priimek in ime
  1  Skerbiš Lenart (V)
  3  Laznik Blaž
  4  Škornik Liam (K)
  7  Jevšinek Lian
  8  Podgoršek Satler Janez
  9  Pučnik Tevž
  10  Pavrič Luka
  11  Babič Luka
  12  Senica Miha
  13  Vezjak Jakob
  15  Podplatan Benjamin
  16  Konušek Miha
  17  Mernik Tim
  18  Oberčkal Žiga
  24  Rihtar Aleks
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Kovinar Štore
   Taseski Dejan
   Dravinja B
   Matavž Uroš
   STRELCI
   Kovinar Štore
   Dravinja B
   OPOMINJANI
   Kovinar Štore
   Dravinja B
    4 - Škornik Liam (59')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Kovinar Štore
   Dravinja B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
   Dravinja B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan