Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 23/24
  Zapisnik: 5. krog 01.10.23
   TEKMA: NK Vojnik - Dravinja B 0 : 10 0 : 4
   Kraj: Vojnik - Igrišče Vojnik    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Pehar Jakob
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Vojnik
Priimek in ime
  1  Šmarčan Jure (V)
  5  Vengušt Liam
  6  Korošec Jernej
  7  Lilija Filip
  8  Kegu Jaka
  9  Skaza Maks (K)
  10  Komes Benjamin
  13  Janc Matevž
  15  Koželj Žan
  17  Božnik Miha
   Dravinja B
Priimek in ime
  1  Skerbiš Lenart (V)
  3  Laznik Blaž
  4  Škornik Liam (K)
  8  Podgoršek Satler Janez
  9  Pučnik Tevž
  10  Pavrič Luka
  12  Senica Miha (V)
  13  Babič Luka
  16  Podplatan Benjamin
  17  Mernik Tim
  18  Rozman Jaša
  24  Rihtar Aleks
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Vojnik
   Majer Luka
   Dravinja B
   Matavž Uroš
   STRELCI
   NK Vojnik
   Dravinja B
   0 : 1   3 - Laznik Blaž (2') 
   0 : 2   16 - Podplatan Benjamin (16') 
   0 : 3   9 - Pučnik Tevž (24') 
   0 : 4   17 - Mernik Tim (29') 
   0 : 5   24 - Rihtar Aleks (32') 
   0 : 6   17 - Mernik Tim (34') 
   0 : 7   8 - Podgoršek Satler Janez (41') 
   0 : 8   13 - Babič Luka (51') 
   0 : 9   17 - Mernik Tim (53') 
   0 : 10   17 - Mernik Tim (58') 
   OPOMINJANI
   NK Vojnik
   Dravinja B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Vojnik
   Dravinja B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Vojnik
  Minuta  Igralec
   Dravinja B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan