Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 23/24
  Zapisnik: 5. krog 01.10.23
   TEKMA: NK Šmarje A - Mons Claudius 4 : 5 3 : 2
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 45
   1. sodnik: Krašovic Gašper
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmarje A
Priimek in ime
  1  Čakš Matevž (V)
  3  Grabler Lan
  4  Pergamož Aleks
  5  Horvat Neja
  7  Cmok Tim
  8  Volavšek Žiga
  9  Zagajšek Teo
  10  Plahuta Luka (K)
  11  Pintar Anže
  14  Stojan Oskar
  15  Fon Jaka
  16  Koritnik Marcel
   Mons Claudius
Priimek in ime
  1  Turk Ažbe (V)
  2  Berlet Evan
  4  Tušek Vitan
  5  Kitak Tilen
  7  Brantuša Aljaž
  8  Kitak Žak
  9  Briševac David (K)
  10  Firer Evan
  11  Herček Maj
  14  Skenderović Adis
  15  Cimermančič Adrian Francis
  17  Vreš Anej
  22  Horvat Thomas (V)
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šmarje A
   Koprivc Martin
   Mons Claudius
   Kitak Dušan
   STRELCI
   NK Šmarje A
   1 : 2 10 - Plahuta Luka (28')
   2 : 2 10 - Plahuta Luka (29')
   3 : 2 10 - Plahuta Luka (30')
   4 : 4 10 - Plahuta Luka (48')
   Mons Claudius
   0 : 1   4 - Tušek Vitan (19') 
   0 : 2   10 - Firer Evan (24') 
   3 : 3   4 - Tušek Vitan (42') 
   3 : 4   10 - Firer Evan (45') 
   4 : 5   10 - Firer Evan (56') 
   OPOMINJANI
   NK Šmarje A
    10 - Plahuta Luka (45')
   Mons Claudius
    4 - Tušek Vitan (60')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šmarje A
   Mons Claudius
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šmarje A
  Minuta  Igralec
   Mons Claudius
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan