Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 23/24
  Zapisnik: 5. krog 01.10.23
   TEKMA: ND Polzela B - NK Šentjur 4 : 3 3 : 2
   Kraj: Polzela - Igrišče Polzela    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Carevič Milan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ND Polzela B
Priimek in ime
  1  Vasiljević Danijel (V)
  4  Kunstič Kladnik Filip
  5  Košec Maks
  9  Kolenc Aleksander
  11  Regoršek Urban
  12  Možina Marsel
  13  Kos Kumer Val
  15  Lušničkič Vid
  17  Bastl Jože
  20  Herman Jan
  30  Hribar Tim
  50  Kuder Jakob Aljaž (K)
  66  Dobnik Tilen
  70  Sirc Mai
   NK Šentjur
Priimek in ime
  1  Panić David (V)
  3  Senica Donatella
  4  Mehtig Tjaš
  5  Dečman Anej (K)
  6  Vučković Leo
  7  Golež Pirih Jaka
  8  Jazbec Filip
  9  Gorenak Aljoša
  10  Ajdnik Lovro
  11  Černec Tim
  14  Majcen Nace
  15  Oset Job
  17  Cmok Alen
  18  Iseinoski Maj
  21  Marot Matija
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ND Polzela B
   Balagič Samir
   NK Šentjur
   Moćić Marijo
   STRELCI
   ND Polzela B
   1 : 1 12 - Možina Marsel (10')
   2 : 2 17 - Bastl Jože (20')
   3 : 2 17 - Bastl Jože (24')
   4 : 2 9 - Kolenc Aleksander (51')
   NK Šentjur
   0 : 1   10 - Ajdnik Lovro (6') 
   1 : 2   21 - Marot Matija (13') 
   4 : 3   14 - Majcen Nace (53') 
   OPOMINJANI
   ND Polzela B
   NK Šentjur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Polzela B
   NK Šentjur
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Polzela B
  Minuta  Igralec
   NK Šentjur
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan