Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 23/24
  Zapisnik: 1. krog 03.09.23
   TEKMA: Dravinja B - Mons Claudius 3 : 1 1 : 1
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava – igrišče z UT    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Arih Tomaž
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Dravinja B
Priimek in ime
  1  Skerbiš Lenart (V)
  6  Pučnik Tevž
  7  Jevšinek Lian
  9  Babič Luka
  10  Pavrič Luka
  11  Mernik Tim
  13  Škornik Liam (K)
  15  Podplatan Benjamin
  16  Oberčkal Žiga
  21  Laznik Blaž
  25  Podgoršek Satler Janez
  26  Rihtar Aleks
  30  Konušek Miha
   Mons Claudius
Priimek in ime
  1  Turk Ažbe (V)
  2  Berlet Evan
  5  Kramperšek Matic
  6  Tušek Vitan
  7  Brantuša Aljaž
  8  Kitak Žak
  9  Briševac David (K)
  10  Firer Evan
  11  Herček Maj
  14  Kitak Tilen
  15  Podhraški Dante
  16  Kitak Samuel
  22  Horvat Thomas
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Dravinja B
   Matavž Uroš
   Mons Claudius
   Kitak Dušan
   STRELCI
   Dravinja B
   1 : 1 11 - Mernik Tim (24')
   2 : 1 6 - Pučnik Tevž (38')
   3 : 1 10 - Pavrič Luka (44')
   Mons Claudius
   0 : 1   9 - Briševac David (20')  11m
   OPOMINJANI
   Dravinja B
   Mons Claudius
    8 - Kitak Žak (50')
    11 - Herček Maj (50')
    6 - Tušek Vitan (55')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Dravinja B
   Mons Claudius
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Dravinja B
  Minuta  Igralec
   Mons Claudius
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan