Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 KVALIFIKACIJE ZA POPOLNITEV 3. SNL VZHOD 22/23
  Zapisnik: 2. krog 14.06.23
   TEKMA: Odranci - Šmartno 1928 0 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Odranci - Športni park Odranci    Gledalcev: 450
   Glavni sodnik Golob Janko
   1. pomočnik: Šprah Robert
   2. pomočnik: Rumež Aleš
   Delegat: Crnkovič Božidar
   POSTAVI
   Odranci
Priimek in ime
  1  Cigut Bojan (V)
  5  Štornik Aleš
  7  Vori Tomas
  8  Hren Luka
  9  Balažic Ivo
  10  Kranjec Marsel
  14  Copot David
  16  Sukič Sandi
  20  Lukač Luka
  22  Raduha Patrik (K)
  30  Horvat Kristjan
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Aravs Miha (V)
  2  Potočnik Alen
  4  Aravs Timotej
  6  Podhovnik Luka
  7  Pranjič Darko
  8  Trop Matjaž
  9  Križnik Sašo
  10  Omerovič Semin
  13  Danijel Luka (K)
  19  Zapušek Jure
  20  Piskar Gal
  Rezervni igralci
  4  Horvat Patrik
  6  Vinkovič David
  11  Režonja Žan
  12  Serec Niko (V)
  15  Lorbek Nino
  23  Graj David
  Rezervni igralci
  3  Trumić Ajas
  11  Buljubašić Safet
  14  Mežnar Matjaž
  18  Pesjak Gal
   TRENER
   Odranci
   Erniša Mitja
   Šmartno 1928
   Smajlović Ramiz
   STRELCI
   Odranci
   Šmartno 1928
   0 : 1   7 - Pranjič Darko (18') 
   0 : 2   7 - Pranjič Darko (47') 
   0 : 3   18 - Pesjak Gal (92') 
   OPOMINJANI
   Odranci
    15 - Lorbek Nino (68')
    9 - Balažic Ivo (88')
   Šmartno 1928
    10 - Omerovič Semin (61')
    2 - Potočnik Alen (67')
    18 - Pesjak Gal (92')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Odranci
   Šmartno 1928
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Odranci
  Minuta  Igralec
  61'     15 - Lorbek Nino
       7 - Vori Tomas
  61'     4 - Horvat Patrik
       10 - Kranjec Marsel
  72'     11 - Režonja Žan
       14 - Copot David
  76'     6 - Vinkovič David
       30 - Horvat Kristjan
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  56'     14 - Mežnar Matjaž
       8 - Trop Matjaž
  82'     18 - Pesjak Gal
       9 - Križnik Sašo
  92'     3 - Trumić Ajas
       6 - Podhovnik Luka
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan