Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina C 22/23
  Zapisnik: 4. krog 25.09.22
   TEKMA: NK Imeno - NK Radeče 3 : 1 0 : 1
   Kraj: Podčetrtek - Atletski stadion Podčetrtek    Gledalcev: 25
   1. sodnik: Plevčak Dejan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Imeno
Priimek in ime
  1  Šestanj Jaka (V)
  5  Vračun Tadej
  11  Jagrič Tjan (K)
  15  Voga Tian
  22  Prah Jon
  23  Vračun Andraž
  24  Lipar Arh Mark
  25  Trbovc Kmetič Anže
  27  Sovinc Žiga
  30  Pišek Matic
  31  Gabron Gašper
  36  Doberšek Gal
  52  Glojnarič Sebastjan
   NK Radeče
Priimek in ime
  1  Požek Tai (V)
  2  Bizjak Benjamin
  3  Kajtna Erik
  4  Tokalić David
  5  Kernc Jakob
  6  Groznik Žiga
  7  Ćatipi Anik
  8  Volčič Žan (K)
  9  Tristan Mirt
  10  Ribič Tim
  11  Jug Ian
  19  Gomboc Lovro
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Imeno
   Čater Rajko
   NK Radeče
   Čeh Jernej
   STRELCI
   NK Imeno
   1 : 1 5 - Vračun Tadej (35')
   2 : 1 52 - Glojnarič Sebastjan (44')
   NK Radeče
   0 : 1   6 - Groznik Žiga (27') 
   3 : 1   4 - Tokalić David (59')  AG
   OPOMINJANI
   NK Imeno
   NK Radeče
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Imeno
   NK Radeče
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Imeno
  Minuta  Igralec
   NK Radeče
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan