Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 22/23
  Zapisnik: 4. krog 25.09.22
   TEKMA: Rudar Velenje B - ŠD Partizan Prebold 3 : 1 1 : 1
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Grošič Kenan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje B
Priimek in ime
  1  Mečava Nikola (V)
  4  Moravac Filip
  6  Filipović Luka
  8  Mrkonjić Ivano
  10  Vidović Nik (K)
  11  Đokić Aleks
  12  Djurić Aleksander (V)
  14  Kahrimanović Denis
  15  Dobelšek Liam
  16  Badnjević Imran
  17  Kerezović Vlado
  18  Kregar Tim Lukas
  19  Mujkić Anes
  21  Praprotnik Črt
  22  Hodžić Denis
   ŠD Partizan Prebold
Priimek in ime
  1  Ropret Mark (V)
  14  Grčar Vid
  30  Terpin Ožbej
  35  Plešivčnik Voranc (K)
  53  Bradeško Brin
  54  Vodlan Nace
  57  Klančnik Jaša
  61  Lapuh Matevž
  62  Špegelj Tijan
  63  Naprudnik Matic
  64  Otavnik Timej
  69  Matevž Glušič
  79  Estigarribia Villasanti Gabriel
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Rudar Velenje B
   Delamea Denis
   ŠD Partizan Prebold
   Kozmelj Marjan
   STRELCI
   Rudar Velenje B
   1 : 0 19 - Mujkić Anes (2')
   2 : 1 22 - Hodžić Denis (37')
   3 : 1 19 - Mujkić Anes (47')
   ŠD Partizan Prebold
   1 : 1   53 - Bradeško Brin (12') 
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje B
   ŠD Partizan Prebold
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje B
   ŠD Partizan Prebold
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Rudar Velenje B
  Minuta  Igralec
   ŠD Partizan Prebold
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan