Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 22/23
  Zapisnik: 3. krog 22.09.22
   TEKMA: ŠD Partizan Prebold - NK Ljubno ob Savinji 4 : 1 3 : 0
   Kraj: - Igrišče Prebold    Gledalcev: 20
   1. sodnik: Bytyqi Arlind
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ŠD Partizan Prebold
Priimek in ime
  1  Ropret Mark (V)
  14  Grčar Vid
  30  Terpin Ožbej
  35  Plešivčnik Voranc (K)
  53  Bradeško Brin
  54  Vodlan Nace
  57  Klančnik Jaša
  61  Lapuh Matevž
  62  Špegelj Tijan
  63  Naprudnik Matic
  64  Otavnik Timej
  69  Matevž Glušič
  79  Estigarribia Villasanti Gabriel
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  1  Robnik Aleks
  2  Kaker Zagožen Anej (V)
  6  Plesnik Brdnik Eva
  7  Plesnik Rok
  8  Knap Tian (K)
  9  Plesnik Brdnik Luka
  10  Cerar Matija
  14  Podlesnik Nejc
  17  Lorenčič Jakob
  18  Govek Nace
  21  Krevzel Aljaž
  22  Atelšek Gal
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ŠD Partizan Prebold
   Kozmelj Marjan
   NK Ljubno ob Savinji
   Stajner Rožle
   STRELCI
   ŠD Partizan Prebold
   1 : 0 35 - Plešivčnik Voranc (12')
   2 : 0 53 - Bradeško Brin (22')
   3 : 0 79 - Estigarribia Villasanti Gabriel (28')
   4 : 0 64 - Otavnik Timej (33')
   NK Ljubno ob Savinji
   4 : 1   10 - Cerar Matija (53') 
   OPOMINJANI
   ŠD Partizan Prebold
   NK Ljubno ob Savinji
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ŠD Partizan Prebold
   NK Ljubno ob Savinji
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ŠD Partizan Prebold
  Minuta  Igralec
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan