Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 22/23
  Zapisnik: 2. krog 11.09.22
   TEKMA: ND Mozirje - ŠD Partizan Prebold 2 : 4 1 : 3
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 80
   1. sodnik: Pejović Filip
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje
Priimek in ime
  1  Golob Aljaž (V)
  21  Kovač Žan
  23  Krajnc Maj
  24  Vertot Alen
  25  Pečovnik Žak
  26  Mark Osovnik
  27  Brinovšek Vid
  28  Boršnak Anže
  29  Finkšt Madai
  30  Rožanc Marko
  31  Napotnik Matija (V)
  32  Furland Žiga
  33  Lesjak Rigelnik Aleks (K)
  34  Lever Miha
  35  Skok Črt
   ŠD Partizan Prebold
Priimek in ime
  1  Ropret Mark (V)
  14  Grčar Vid
  30  Terpin Ožbej
  35  Plešivčnik Voranc (K)
  53  Bradeško Brin
  57  Klančnik Jaša
  61  Lapuh Matevž
  62  Špegelj Tijan
  63  Naprudnik Matic
  64  Otavnik Timej
  69  Matevž Glušič
  79  Estigarribia Villasanti Gabriel
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ND Mozirje
   Pezić Ilija
   ŠD Partizan Prebold
   Kozmelj Marjan
   STRELCI
   ND Mozirje
   1 : 3 32 - Furland Žiga (29')
   2 : 3 29 - Finkšt Madai (35')
   ŠD Partizan Prebold
   0 : 1   69 - Matevž Glušič (3') 
   0 : 2   64 - Otavnik Timej (5') 
   0 : 3   64 - Otavnik Timej (6') 
   2 : 4   53 - Bradeško Brin (58') 
   OPOMINJANI
   ND Mozirje
   ŠD Partizan Prebold
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje
   ŠD Partizan Prebold
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Mozirje
  Minuta  Igralec
   ŠD Partizan Prebold
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan