Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 22/23
  Zapisnik: 4. krog 25.09.22
   TEKMA: NK Šmarje pri Jelšah A - ND Dravinja 4 : 1 2 : 0
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 52
   1. sodnik: Šepec Anže
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmarje pri Jelšah A
Priimek in ime
  2  Jazbinšek Žan
  3  Lesjak Tilen
  4  Grašič Brin
  5  Hercog Miha
  7  Pezdevšek Gašper
  8  Herič Aljaž
  9  Polajžar Lan
  10  Iskrač Tai (K)
  11  Ratej Jošt
  12  Cerinšek Luka (V)
  22  Plahuta Luka
   ND Dravinja
Priimek in ime
  1  Šajtegel Jon (V)
  4  Čerenak Jaš (K)
  5  Kodba Leonel
  7  Brglez Matic
  8  Pučnik Nejc
  10  Goleš Žiga
  11  Pesjak Lin
  15  Juhart Korošec Gal
  24  Marčinković Teo
  26  Lakožič Andrej
  27  Bečić Benjamin
  28  Skaza Pevnik Katinka
  30  Pučnik Val
  32  Adamič Tai
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šmarje pri Jelšah A
   Stepišnik Perdih Timen
   ND Dravinja
   Žgank Žiga
   STRELCI
   NK Šmarje pri Jelšah A
   2 : 0 7 - Pezdevšek Gašper (27')
   3 : 0 22 - Plahuta Luka (39')
   4 : 1 22 - Plahuta Luka (57')
   ND Dravinja
   1 : 0   5 - Kodba Leonel (16')  AG
   3 : 1   26 - Lakožič Andrej (49')  11m
   OPOMINJANI
   NK Šmarje pri Jelšah A
   ND Dravinja
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šmarje pri Jelšah A
   ND Dravinja
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šmarje pri Jelšah A
  Minuta  Igralec
   ND Dravinja
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan