Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga mlajši dečki 22/23
  Zapisnik: 1. krog 15.09.22
   TEKMA: NK Šmarje pri Jelšah A - NK Celje A 0 : 6 0 : 1
   Kraj: Šmarje pri Jelšah - Športni park Šmarje pri Jelšah    Gledalcev: 35
   1. sodnik: Plevčak Dejan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šmarje pri Jelšah A
Priimek in ime
  2  Jazbinšek Žan
  3  Lesjak Tilen
  4  Grašič Brin
  5  Hercog Miha
  6  Lisjak Tim
  7  Pezdevšek Gašper
  8  Herič Aljaž
  9  Polajžar Lan
  10  Iskrač Tai (K)
  11  Ratej Jošt
  12  Cerinšek Luka (V)
  22  Plahuta Luka
   NK Celje A
Priimek in ime
  1  Gostenčnik Žak (V)
  2  Trobiš Gašper
  3  Mustafi Elwalij
  4  Tuzlak Tijan
  5  Gobec Filip
  6  Čuš Ožbej
  7  Kelhar Stepišnik Filip
  8  Veber Mark
  9  Cigler Luka
  10  Lovrečič Ian
  11  Druks Tal (K)
  12  Petelinšek Miha (V)
  14  Buhanec Jurij
  15  Korenak Amadej
  18  Požun Nej
  19  Špes Lovro
  20  Stamenić Nik
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šmarje pri Jelšah A
   Stepišnik Perdih Timen
   NK Celje A
   Simonič Andrej
   STRELCI
   NK Šmarje pri Jelšah A
   NK Celje A
   0 : 1   20 - Stamenić Nik (26') 
   0 : 2   10 - Lovrečič Ian (34') 
   0 : 3   4 - Tuzlak Tijan (36') 
   0 : 4   11 - Druks Tal (44') 
   0 : 5   20 - Stamenić Nik (51') 
   0 : 6   9 - Cigler Luka (60') 
   OPOMINJANI
   NK Šmarje pri Jelšah A
   NK Celje A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šmarje pri Jelšah A
   NK Celje A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šmarje pri Jelšah A
  Minuta  Igralec
   NK Celje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan