Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 3. krog 09.09.22
   TEKMA: NK Šoštanj - Zreče 1 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Šoštanj - Stadion pod Vilo Široko, Šoštanj    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Grošič Kenan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šoštanj
Priimek in ime
  2  Stropnik Tim
  3  Britovšek Tim
  4  Osmić Damin
  5  Mesarič Vili
  6  Brunšek Aljaž
  7  Pergovnik Jan
  8  Dobnik Teo (K)
  9  Ahmetašević Enis
  10  Lesnjak Aljaž
  12  Goličnik Matija (V)
  16  Sijarto Tine
   Zreče
Priimek in ime
  1  Smole Miha (V)
  3  Globočnik Luka
  4  Pučnik Jurij
  5  Kodrun Žan
  6  Kovše Amadej
  7  Korošec Tristan
  9  Grm Žiga
  10  Obretan Vid (K)
  14  Klopotan Tomi
  17  Fijavž Timotej
  20  Stupan Luka
  Rezervni igralci
  14  Božić Tijan
  17  Pantner Lovro
  18  Nahtigal Jaka
  19  Blažič Blaž
  Rezervni igralci
  8  Mrzdovnik Miha
  18  Globočnik Jon
   TRENER
   NK Šoštanj
   Kopić Alen
   Zreče
   Kotnik Gregor
   STRELCI
   NK Šoštanj
   1 : 0 9 - Ahmetašević Enis (38')
   Zreče
   1 : 1   10 - Obretan Vid (54')  11m
   OPOMINJANI
   NK Šoštanj
   Zreče
    4 - Pučnik Jurij (21')
    7 - Korošec Tristan (50')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šoštanj
   Zreče
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
  41'     18 - Nahtigal Jaka
       16 - Sijarto Tine
  72'     14 - Božić Tijan
       5 - Mesarič Vili
   Zreče
  Minuta  Igralec
  67'     8 - Mrzdovnik Miha
       20 - Stupan Luka
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan