Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 2. krog 02.09.22
   TEKMA: Združena Savinjska B - NK Šoštanj 2 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Vransko - Stadion Videm Vransko    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Zavasnik Aljaž
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Združena Savinjska B
Priimek in ime
  2  Rezar Luka Franc
  3  Možina Patrik
  4  Bukovec Kaučič Lovro
  5  Turecki Luka
  6  Tominšek Teodor
  7  Korent Janez
  10  Flis Miha
  11  Mešanović Alen
  12  Klopčič Žan Luka (V,K)
  15  Popović Alex
  17  Lukman Jan
   NK Šoštanj
Priimek in ime
  2  Stropnik Tim
  3  Britovšek Tim
  4  Osmić Damin
  5  Vodovnik Timotej
  6  Brunšek Aljaž
  7  Pergovnik Jan
  8  Dobnik Teo (K)
  9  Ahmetašević Enis
  10  Sijarto Tine
  11  Praprotnik Shandor
  12  Goličnik Matija (V)
  Rezervni igralci
  9  Krivec Maj
  13  Zabukovnik Miha
  14  Radulj Max
  16  Bogataj Tjaž
  18  Gregl Maks
  20  Kralj Nikk Lev
  22  Aleksić Tibor
  Rezervni igralci
  14  Božić Tijan
  15  Nahtigal Jaka
  16  Mesarič Vili
  17  Vertačnik Tit
  18  Pantner Lovro
   TRENER
   Združena Savinjska B
   Šmigoc Tilen
   NK Šoštanj
   Kopić Alen
   STRELCI
   Združena Savinjska B
   1 : 0 17 - Lukman Jan (38')
   2 : 0 15 - Popović Alex (67')
   NK Šoštanj
   OPOMINJANI
   Združena Savinjska B
   NK Šoštanj
    4 - Osmić Damin (44')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Združena Savinjska B
   NK Šoštanj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Združena Savinjska B
  Minuta  Igralec
  41'     18 - Gregl Maks
       11 - Mešanović Alen
  41'     20 - Kralj Nikk Lev
       6 - Tominšek Teodor
  60'     14 - Radulj Max
       5 - Turecki Luka
  60'     9 - Krivec Maj
       10 - Flis Miha
  60'     13 - Zabukovnik Miha
       2 - Rezar Luka Franc
  65'     22 - Aleksić Tibor
       17 - Lukman Jan
  70'     16 - Bogataj Tjaž
       7 - Korent Janez
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
  11'     17 - Vertačnik Tit
       3 - Britovšek Tim
  37'     16 - Mesarič Vili
       7 - Pergovnik Jan
  56'     15 - Nahtigal Jaka
       4 - Osmić Damin
  60'     14 - Božić Tijan
       2 - Stropnik Tim
  65'     18 - Pantner Lovro
       11 - Praprotnik Shandor
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan