Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 4. krog 23.09.22
   TEKMA: NK Žalec - Združena Savinjska A 0 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Žalec - Športni center Žalec    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Bytyqi Arlind
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Žalec
Priimek in ime
  1  Mohorič Jakob (V)
  4  Dušak Kaučič Daviv
  5  Balaj Jon
  7  Borinc Luka (K)
  8  Tetaj Altin
  9  Jelen Enej
  10  Veber Patrik
  11  Huš Oskar
  14  Arslanović Emir
  15  Moškotevc Vid
  18  Lokan Luka
   Združena Savinjska A
Priimek in ime
  1  Kramar Gašper (V,K)
  4  Artnjak Jakob
  6  Štorman Jaka
  7  Tominšek-Čuvan Kristian
  8  Kralj Tay Leo
  9  Antloga Lopert Gal
  10  Lanišnik Nejc
  13  Dolinšek Lovro
  15  Vrbovšek Nikolas
  18  Hrboka Matevž
  30  Stenovec Metod
  Rezervni igralci
  3  Doler Enej
  6  Vasle Aljaž
  13  Borovšak Gal
  16  Brglez Nik
  17  Podlesek Lev
  20  Dobravc Nal
  Rezervni igralci
  2  Marsel Tjaž
  5  Škrabe Nejc
  11  Turnšek Urh
  12  Kolenc Lukas (V)
  17  Kodrun Bor
  19  Jelen Aljaž
   TRENER
   NK Žalec
   Naprudnik Dejan
   Združena Savinjska A
   Bakarić Saša
   STRELCI
   NK Žalec
   Združena Savinjska A
   0 : 1   15 - Vrbovšek Nikolas (43') 
   OPOMINJANI
   NK Žalec
   Združena Savinjska A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Žalec
   Združena Savinjska A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Žalec
  Minuta  Igralec
  41'     20 - Dobravc Nal
       8 - Tetaj Altin
  48'     17 - Podlesek Lev
       4 - Dušak Kaučič Daviv
  51'     6 - Vasle Aljaž
       10 - Veber Patrik
  73'     16 - Brglez Nik
       11 - Huš Oskar
  73'     3 - Doler Enej
       9 - Jelen Enej
  73'     13 - Borovšak Gal
       16 - Brglez Nik
   Združena Savinjska A
  Minuta  Igralec
  41'     17 - Kodrun Bor
       8 - Kralj Tay Leo
  59'     11 - Turnšek Urh
       7 - Tominšek-Čuvan Kristian
  73'     5 - Škrabe Nejc
       18 - Hrboka Matevž
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan