Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 1. liga starejši dečki 22/23
  Zapisnik: 1. krog 02.09.22
   TEKMA: NK Rogaška - NK Posavje Krško A 0 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Rogaška Slatina - ŠC Rogaška Slatina - pomožno igrišče UT    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Plevčak Dejan
   1. pomočnik: Krivec Enej
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Rogaška
Priimek in ime
  3  Cvek Marin (K)
  4  Bangoji Elhan
  5  Kores Luka
  6  Hrup Jaka
  7  Vidaković Luka
  9  Lončarič Nejc
  11  Vezaj Qemal
  12  Vidmar May (V)
  14  Pažon Kevin
  15  Krumpak Bor
  20  Gvero Marija
   NK Posavje Krško A
Priimek in ime
  1  Ploj Tit (V)
  2  Čeč Vid
  3  Zupančič Jevšnik Tilen
  7  Vidmar Teo
  8  Božič Tian
  9  Kožar Tiam
  10  Kostič Rok (K)
  11  Kostrevc Tim
  14  Mežič Žiga
  15  Šunta Taj
  22  Resnik Nik
  Rezervni igralci
  1  Strašek Bračun Nik (V)
  2  Hodžić Anis
  8  Furlinger Gašper
  13  Krklec Žak
  16  Lorber Anej
  Rezervni igralci
  16  Rusić Aleksej
   TRENER
   NK Rogaška
   Križanec Boris
   NK Posavje Krško A
   Jurečič Žiga
   STRELCI
   NK Rogaška
   NK Posavje Krško A
   0 : 1   9 - Kožar Tiam (34') 
   0 : 2   11 - Kostrevc Tim (46') 
   0 : 3   7 - Vidmar Teo (60') 
   OPOMINJANI
   NK Rogaška
   NK Posavje Krško A
    9 - Kožar Tiam (46')
    10 - Kostič Rok (51')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Rogaška
   NK Posavje Krško A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  21'     13 - Krklec Žak
       9 - Lončarič Nejc
  34'     1 - Strašek Bračun Nik
       12 - Vidmar May
  41'     16 - Lorber Anej
       6 - Hrup Jaka
  56'     8 - Furlinger Gašper
       11 - Vezaj Qemal
  56'     2 - Hodžić Anis
       5 - Kores Luka
   NK Posavje Krško A
  Minuta  Igralec
  57'     16 - Rusić Aleksej
       3 - Zupančič Jevšnik Tilen
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan