Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 22/23
  Zapisnik: 3. krog 27.09.22
   TEKMA: ND Dravinja - Šmartno 1928 2 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Slovenske Konjice - ŠRC Dobrava – igrišče z UT    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Slatinek Primož
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   ND Dravinja
Priimek in ime
  1  Pilih Maj (V,K)
  2  Marguč Jan
  3  Falnoga Dominik
  4  Gošnik Lenart
  7  Brglez Benjamin
  8  Žnidarič Gal
  9  Tome Ciril
  10  Herman Enej
  11  Strmšek Miha
  13  Celcer Lan
  20  Hren Žiga
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Horvat Vid (V)
  2  Bajramaj Visar
  4  Hrustić Amer (K)
  7  Basle Matic
  8  Dokler Miha
  9  Kumer Gal
  10  Lović Alen
  11  Stožir Blaž
  14  Horvat Gašper
  17  Krznar Miha
  18  Vengust Tim
  Rezervni igralci
  6  Ramšak Tin
  16  Markelc Urh
  19  Iljaš Gregor
  Rezervni igralci
  13  Vončina Tadej
  16  Potočnik Anej
   TRENER
   ND Dravinja
   Vodopivec Brane
   Šmartno 1928
   Hudarin Matic
   STRELCI
   ND Dravinja
   1 : 1 19 - Iljaš Gregor (74')
   2 : 1 7 - Brglez Benjamin (84')
   Šmartno 1928
   0 : 1   11 - Stožir Blaž (20') 
   OPOMINJANI
   ND Dravinja
    10 - Herman Enej (85')
    20 - Hren Žiga (88')
   Šmartno 1928
    17 - Krznar Miha (26')
    14 - Horvat Gašper (52')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
    Hudarin Matic (60')
   IZKLJUČENI
   ND Dravinja
   Šmartno 1928
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Dravinja
  Minuta  Igralec
  46'     19 - Iljaš Gregor
       3 - Falnoga Dominik
  94'     16 - Markelc Urh
       8 - Žnidarič Gal
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  66'     13 - Vončina Tadej
       7 - Basle Matic
  85'     16 - Potočnik Anej
       10 - Lović Alen
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan