Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 22/23
  Zapisnik: 4. krog 24.09.22
   TEKMA: NK Hrastnik - ND Dravinja 1 : 4 (0 : 1)
   Kraj: Hrastnik - Stadion Hrastnik    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Kragelj Žan
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Hrastnik
Priimek in ime
  1  Hotić Anis (V)
  2  Varjačić Juri
  3  Jeršin Miha
  4  Tatlić Enej
  5  Kahteran Sair
  6  Mujaković Emanuel
  7  Cvet Ažbe
  8  Maksimović David (K)
  11  Mikolič Alex
  14  Karić Tariq
  20  Selič David
   ND Dravinja
Priimek in ime
  1  Pilih Maj (V,K)
  2  Marguč Jan
  3  Falnoga Dominik
  4  Celcer Lan
  7  Brglez Benjamin
  8  Žnidarič Gal
  9  Tome Ciril
  10  Herman Enej
  15  Strmšek Miha
  19  Iljaš Gregor
  20  Hren Žiga
  Rezervni igralci
  10  Tatlić Nik
  Rezervni igralci
  5  Markelc Urh
  14  Bobik Leon
  17  Ramšak Tin
  18  Žohar Blaž
  31  Adam Žan
   TRENER
   NK Hrastnik
   Maksimović Slaviša
   ND Dravinja
   Vodopivec Brane
   STRELCI
   NK Hrastnik
   1 : 4 8 - Maksimović David (94')
   ND Dravinja
   0 : 1   7 - Brglez Benjamin (36') 
   0 : 2   9 - Tome Ciril (48') 
   0 : 3   9 - Tome Ciril (64') 
   0 : 4   8 - Žnidarič Gal (69') 
   OPOMINJANI
   NK Hrastnik
    5 - Kahteran Sair (80')
   ND Dravinja
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Hrastnik
   ND Dravinja
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Hrastnik
  Minuta  Igralec
  70'     10 - Tatlić Nik
       11 - Mikolič Alex
   ND Dravinja
  Minuta  Igralec
  66'     14 - Bobik Leon
       19 - Iljaš Gregor
  72'     5 - Markelc Urh
       2 - Marguč Jan
  82'     18 - Žohar Blaž
       3 - Falnoga Dominik
  87'     17 - Ramšak Tin
       9 - Tome Ciril
  87'     31 - Adam Žan
       8 - Žnidarič Gal
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan