Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska kadetska liga 22/23
  Zapisnik: 2. krog 10.09.22
   TEKMA: ND Mozirje - NK Ljubno - Zreče 7 : 2 (4 : 0)
   Kraj: Mozirje - Športni park Mozirje    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Pirečnik Rok Jože
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   ND Mozirje - NK Ljubno
Priimek in ime
  1  Kerznar Miha (V)
  2  Lukač Mark
  3  Lekše Rok
  5  Nerat Nace
  6  Šmit David
  7  Iršič Mark
  8  Rozoničnik Filip
  9  Ažman Izar
  10  Predovnik Lan (K)
  14  Kolar Bor
  19  Lončar Rok
   Zreče
Priimek in ime
  3  Rauter Gal
  5  Golenač Žak
  7  Ribič Matevž
  9  Gričnik Patrik
  11  Šega Jaka (K)
  12  Jelenko Gabrijel (V)
  15  Kovač Anže
  17  Koprivnik Juš Jakob
  19  Hohler Matic
  30  Kremar Tjan
  32  Burja Anej
  Rezervni igralci
  11  Klemenšek Gal
  13  Božič Gašper
  15  Zavolovšek Aleks
  16  Rop Matevž
  17  Finkšt Tom
  18  Patrik Golob
  20  Strojanšek Žan
  Rezervni igralci
  1  Hujdur Ermin (V)
  8  Jakop Gal
  10  Obretan Vid
   TRENER
   ND Mozirje - NK Ljubno
   Bezovnik David
   Zreče
   Kotnik Gregor
   STRELCI
   ND Mozirje - NK Ljubno
   1 : 0 7 - Iršič Mark (22')
   2 : 0 8 - Rozoničnik Filip (41')
   3 : 0 2 - Lukač Mark (43')
   4 : 0 9 - Ažman Izar (44')
   5 : 0 9 - Ažman Izar (49')
   6 : 0 7 - Iršič Mark (51')
   7 : 1 2 - Lukač Mark (56')
   Zreče
   6 : 1   10 - Obretan Vid (51') 
   7 : 2   15 - Kovač Anže (69') 
   OPOMINJANI
   ND Mozirje - NK Ljubno
    16 - Rop Matevž (64')
   Zreče
    5 - Golenač Žak (12')
    3 - Rauter Gal (26')
    30 - Kremar Tjan (54')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Mozirje - NK Ljubno
   Zreče
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Mozirje - NK Ljubno
  Minuta  Igralec
  59'     17 - Finkšt Tom
       14 - Kolar Bor
  59'     15 - Zavolovšek Aleks
       2 - Lukač Mark
  59'     16 - Rop Matevž
       9 - Ažman Izar
  71'     18 - Patrik Golob
       8 - Rozoničnik Filip
  74'     20 - Strojanšek Žan
       19 - Lončar Rok
  74'     13 - Božič Gašper
       6 - Šmit David
  74'     11 - Klemenšek Gal
       7 - Iršič Mark
   Zreče
  Minuta  Igralec
  46'     10 - Obretan Vid
       32 - Burja Anej
  54'     8 - Jakop Gal
       17 - Koprivnik Juš Jakob
  59'     1 - Hujdur Ermin
       12 - Jelenko Gabrijel
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan