Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska mladinska liga 22/23
  Zapisnik: 1. krog 26.08.22
   TEKMA: Šmartno 1928 - NK Rogaška 1 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Šmartno ob Paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Pirečnik Rok Jože
   1. pomočnik: Bytyqi Arlind
   2. pomočnik: Pejović Filip
   Delegat:
   POSTAVI
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Zidar Aljoša (V)
  3  Trumić Ajas
  4  Milutinović Leon
  6  Siočić Aid Denaj (K)
  7  Buljubašić Safet
  8  Zapušek Jure
  10  Škrobar Matej
  11  Hrustić Amer
  14  Doberšek Tit
  15  Lović Denis
  20  Piskar Gal
   NK Rogaška
Priimek in ime
  2  Šturbej Luka
  3  Močnik Jure
  4  Majer Nejc (K)
  5  Krivec Enej
  8  Drobne Maj
  10  Hernavs Miha
  11  Urlep Blaž
  12  Gajšek Tristan (V)
  16  Prevolšek Jaka
  20  Humski Gal
  22  Dragaš Žiga
  Rezervni igralci
  17  Alić Ermin
  19  Basle Matic
  Rezervni igralci
  1  Krašovic Gašper (V)
  6  Lipnik Niko
  7  Tkavc Michell
  14  Drofenik Žiga
  17  Cesarec Vid
  19  Križan Miha
  21  Pongračić Filip
   TRENER
   Šmartno 1928
   Lukenda Toni
   NK Rogaška
   Kačičnik Aleš
   STRELCI
   Šmartno 1928
   0 : 2 6 - Siočić Aid Denaj (43')AG
   1 : 2 6 - Siočić Aid Denaj (90')
   NK Rogaška
   0 : 1   8 - Drobne Maj (22') 
   OPOMINJANI
   Šmartno 1928
    11 - Hrustić Amer (55')
    20 - Piskar Gal (71')
   NK Rogaška
    3 - Močnik Jure (62')
    21 - Pongračić Filip (87')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šmartno 1928
   NK Rogaška
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  54'     17 - Alić Ermin
       7 - Buljubašić Safet
  80'     19 - Basle Matic
       20 - Piskar Gal
   NK Rogaška
  Minuta  Igralec
  38'     21 - Pongračić Filip
       22 - Dragaš Žiga
  47'     17 - Cesarec Vid
       2 - Šturbej Luka
  70'     19 - Križan Miha
       16 - Prevolšek Jaka
  84'     7 - Tkavc Michell
       20 - Humski Gal
  84'     6 - Lipnik Niko
       11 - Urlep Blaž
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan