Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
  Zapisnik: 4. krog 04.09.22
   TEKMA: Šampion - Premium Dobrovce 0 : 1 (0 : 1)
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Bezjak Blaž
   1. pomočnik: Rumež Aleš
   2. pomočnik: Mileta Lovro
   Delegat: Anželj Borut
   POSTAVI
   Šampion
Priimek in ime
  1  Jug Žan (V)
  3  Moličnik Urh
  4  Žužek Žan Žak
  5  Frece Filip
  9  Štancar Rok
  10  Mihalič Luka (K)
  13  Kolenc Zevnik Urh
  14  Pušnik Nik
  17  Rakar Michael
  20  Kužner Rok
  22  Petkovič Jan
   Premium Dobrovce
Priimek in ime
  3  Barros Pimenta Junior Gleudson
  7  Kmetec Tim (K)
  8  Sagadin Kristjan
  9  Bloudek Adriano
  12  Jurič Anej (V)
  13  Bek Jan
  15  Šabotić Ferid
  17  Horvat Nick Hanik
  20  Mlinar Andraž
  23  Polak Anej
  25  Fernandez Dos Santos Luciano
  Rezervni igralci
  6  Lukić Lucas
  7  Selčan Jan
  12  Daničić Nikola (V)
  19  Kocijan Blaž
  21  Veligošek Gašper
  Rezervni igralci
  1  Ornik Enej (V)
  2  Filipović Luka
  4  Panić David
  5  Petek Žan
  6  Žnidarič Edin
  11  Žižek Marcel
  16  Levačič Žan
   TRENER
   Šampion
   Vasič Predrag
   Premium Dobrovce
   Lešnik Marko
   STRELCI
   Šampion
   Premium Dobrovce
   0 : 1   17 - Horvat Nick Hanik (41') 
   OPOMINJANI
   Šampion
    19 - Kocijan Blaž (90')
   Premium Dobrovce
    3 - Barros Pimenta Junior Gleudson (13')
    7 - Kmetec Tim (75')
    8 - Sagadin Kristjan (76')
    23 - Polak Anej (80')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šampion
   Premium Dobrovce
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šampion
  Minuta  Igralec
  46'     21 - Veligošek Gašper
       5 - Frece Filip
  66'     6 - Lukić Lucas
       9 - Štancar Rok
  66'     19 - Kocijan Blaž
       20 - Kužner Rok
   Premium Dobrovce
  Minuta  Igralec
  85'     2 - Filipović Luka
       25 - Fernandez Dos Santos Luciano
  86'     11 - Žižek Marcel
       23 - Polak Anej
  93'     5 - Petek Žan
       9 - Bloudek Adriano
  93'     6 - Žnidarič Edin
       17 - Horvat Nick Hanik
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan