Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
  Zapisnik: 2. krog 21.08.22
   TEKMA: Šmartno 1928 - Rače 0 : 2 (0 : 1)
   Kraj: Šmartno ob Paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Nemet Slavko
   1. pomočnik: Tušak Nejc
   2. pomočnik: Dovnik Iztok
   Delegat: Zalar Jure
   POSTAVI
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Aravs Miha (V)
  3  Trumić Ajas
  4  Milutinović Leon
  5  Hrustić Amer
  8  Trop Matjaž
  9  Križnik Sašo
  10  Pranjič Darko
  11  Kopušar Žan (K)
  17  Trap David
  18  Funtek Matic
  19  Zapušek Jure
   Rače
Priimek in ime
  1  Kolar Luka (V)
  3  Pristovnik Aljaž
  4  Kogoj Rok
  6  Ljuboje Branislav
  7  Pipenbaher Nejc
  8  Knez Alen (K)
  11  Svenšek Jure
  13  Leben Daniel
  14  Lašič Nik
  17  Rajšp Žan
  20  Goljat Žiga
  Rezervni igralci
  6  Škrobar Matej
  7  Piskar Gal
  12  Verdev Žan (V)
  15  Lović Denis
  16  Vasle Žan Luka
  20  Basle Matic
  Rezervni igralci
  2  Trantura Jure
  5  Harih Davorin
  10  Lešnik Tilen
  18  Pipenbaher Gašper
  19  Novak Nino
  21  Polanec Anei
  26  Horvat Alen
   TRENER
   Šmartno 1928
   Rače
   Šalamun Anton
   STRELCI
   Šmartno 1928
   Rače
   0 : 1   7 - Pipenbaher Nejc (18')  11m
   0 : 2   21 - Polanec Anei (66') 
   OPOMINJANI
   Šmartno 1928
    0 - (38')
   Rače
    7 - Pipenbaher Nejc (14')
    8 - Knez Alen (44')
    14 - Lašič Nik (46')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
    Peša Dalibor (71')
   IZKLJUČENI
   Šmartno 1928
    18 - Funtek Matic (85')
   Rače
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
  38'     16 - Vasle Žan Luka
       3 - Trumić Ajas
  62'     7 - Piskar Gal
       5 - Hrustić Amer
  76'     15 - Lović Denis
       19 - Zapušek Jure
   Rače
  Minuta  Igralec
  62'     21 - Polanec Anei
       17 - Rajšp Žan
  62'     10 - Lešnik Tilen
       8 - Knez Alen
  76'     19 - Novak Nino
       20 - Goljat Žiga
  86'     26 - Horvat Alen
       4 - Kogoj Rok
  86'     5 - Harih Davorin
       11 - Svenšek Jure
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan