Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 21/22
  Zapisnik: 3. krog 12.09.21
   TEKMA: NK Šampion B - NK Šmarje pri Jelšah A 0 : 8 0 : 4
   Kraj: Celje - igrišče IV.OŠ - Igrišče pri IV.OŠ Celje    Gledalcev: 1
   1. sodnik: Kolman Mark
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Šampion B
Priimek in ime
  1  Bačaj Čelofiga Tjan (V)
  2  Špes Žan
  3  Peperko Žan
  8  Hlastec Alen (K)
  9  Lebič Timotej
  10  Muhić Lan Benjamin
  11  Vranc Luka
  13  Krajcar Ambrož
  15  Končan Anže
  16  Dolenc Leonardo
  17  Podgrajšek Urban
  18  Štubelj Jaša
  19  Petrovec Maks
  20  Šturbej Vito
   NK Šmarje pri Jelšah A
Priimek in ime
  2  Lesjak Tilen
  5  Vrbek Andraž
  6  Bizjak Andraž
  8  Iskrač Tai
  9  Boršič Anderlič Tai (K)
  10  Pezdevšek Gašper
  11  Vehovar Žiga
  12  Cerinšek Luka (V)
  30  Bizjak Jakob
  34  Bosnar Luka
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Šampion B
   Jovanović Stevo
   NK Šmarje pri Jelšah A
   Bastašič Janko
   STRELCI
   NK Šampion B
   NK Šmarje pri Jelšah A
   0 : 1   11 - Vehovar Žiga (8') 
   0 : 2   11 - Vehovar Žiga (10') 
   0 : 5   30 - Bizjak Jakob (13') 
   0 : 3   9 - Boršič Anderlič Tai (14') 
   0 : 6   9 - Boršič Anderlič Tai (16') 
   0 : 7   30 - Bizjak Jakob (20') 
   0 : 4   10 - Pezdevšek Gašper (23') 
   0 : 8   30 - Bizjak Jakob (27') 
   OPOMINJANI
   NK Šampion B
   NK Šmarje pri Jelšah A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šampion B
   NK Šmarje pri Jelšah A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šampion B
  Minuta  Igralec
   NK Šmarje pri Jelšah A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan