Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 21/22
  Zapisnik: 12. krog 18.03.22
   TEKMA: NK Šentjur - NK Šmarje pri Jelšah 1 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Šentjur - Športni park Šentjur    Gledalcev: 2000
   Glavni sodnik Mastnak Patrik
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šentjur
Priimek in ime
  1  Leban Filip (V)
  2  Zdolšek Ožbej
  3  Vidmar Izidor
  4  Kolar Lan
  6  Zeme Vid
  7  Tržan Gal
  9  Kumer Gal (K)
  10  Dobovišek Nej
  12  Leskovšek Nejc
  13  Alex Stropnik
  14  Veličkovič David
   NK Šmarje pri Jelšah
Priimek in ime
  2  Strašek Aljaž
  3  Jan Gaberšek
  4  Grobin David
  7  Pergamož Tim (K)
  9  Kliček Gal
  10  Pezdevšek Matevž
  11  Golob Žiga
  12  Ratej Vid (V)
  14  Vrbek Andraž
  17  Borovšek Aleš
  19  Vreže Aleks
  Rezervni igralci
  15  Senica Nik
  Rezervni igralci
  5  Jagodič Janez
  15  Dautovič Jasmin
  20  Boršič Anderlič Tai
   TRENER
   NK Šentjur
   Moćić Marijo
   NK Šmarje pri Jelšah
   Žaberl Miha
   STRELCI
   NK Šentjur
   1 : 0 7 - Tržan Gal (28')
   NK Šmarje pri Jelšah
   1 : 1   2 - Strašek Aljaž (38') 
   OPOMINJANI
   NK Šentjur
    6 - Zeme Vid (70')
   NK Šmarje pri Jelšah
    12 - Ratej Vid (30')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šentjur
   NK Šmarje pri Jelšah
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šentjur
  Minuta  Igralec
   NK Šmarje pri Jelšah
  Minuta  Igralec
  59'     15 - Dautovič Jasmin
       14 - Vrbek Andraž
  64'     20 - Boršič Anderlič Tai
       9 - Kliček Gal
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan