Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki 21/22
  Zapisnik: 4. krog 17.09.21
   TEKMA: NK Šentjur - NK Ljubno ob Savinji 3 : 3 (3 : 2)
   Kraj: Šentjur - Športni park Šentjur    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Halilović Denis
   1. pomočnik: Vrunč Irman Matevž
   2. pomočnik: Kragelj Žan
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Šentjur
Priimek in ime
  1  Trobec Miha (V)
  2  Kolar Lan (K)
  3  Zeme Vid
  4  Horvat Vid
  5  Zdolšek Ožbej
  6  Planko Taj
  7  Dimec Anej
  8  Horvat Gašper
  9  Kumer Gal
  10  Dobovišek Nej
  11  Tržan Gal
   NK Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  1  Govek Jaka (V)
  4  Klemenšek Jan
  5  Berak Andrej
  6  Nadlučnik Sara
  8  Lihteneger Tine
  9  Špruk Andrej
  10  Rezoničnik Ožbej
  11  Perger Maj
  13  Robnik Erik
  14  Napotnik Nik
  15  Jakop Adam
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
  7  Tratnik Blaž
  18  Lorenčič Ožbej
   TRENER
   NK Šentjur
   Romih Damijan
   NK Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   STRELCI
   NK Šentjur
   2 : 1 3 - Zeme Vid (20')
   3 : 1 7 - Dimec Anej (23')
   NK Ljubno ob Savinji
   0 : 1   13 - Robnik Erik (9') 
   1 : 1   4 - Klemenšek Jan (11')  AG
   3 : 2   9 - Špruk Andrej (59') 
   3 : 3   14 - Napotnik Nik (67') 
   OPOMINJANI
   NK Šentjur
   NK Ljubno ob Savinji
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Šentjur
   NK Ljubno ob Savinji
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Šentjur
  Minuta  Igralec
   NK Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
  52'     18 - Lorenčič Ožbej
       11 - Perger Maj
  66'     7 - Tratnik Blaž
       6 - Nadlučnik Sara
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan