Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  1. Liga mlajši dečki  
/ Rezultati / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  03.09.23 
03.09.23 NK Rogaška A : Brežice 1919 7 : 2(4 : 0)
27.09.23 NK Krško Posavje A : NK Šoštanj A 2 : 5(0 : 1)
04.10.23 Rudar Velenje A : Dravinja A 2 : 2(1 : 0)
03.09.23 NK Žalec : NK Celje A 3 : 2(2 : 1)
2. krog  10.09.23 
10.09.23 Dravinja A : NK Žalec 3 : 1(0 : 0)
10.09.23 NK Šoštanj A : Rudar Velenje A 1 : 4(0 : 3)
13.09.23 Brežice 1919 : NK Krško Posavje A 2 : 11(0 : 7)
10.09.23 NK Šampion A ETIM : NK Rogaška A 4 : 3(2 : 1)
3. krog  17.09.23 
17.09.23 NK Krško Posavje A : NK Šampion A ETIM 3 : 3(2 : 1)
17.09.23 Rudar Velenje A : Brežice 1919 4 : 1(1 : 0)
17.09.23 NK Žalec : NK Šoštanj A 3 : 0(3 : 0)
17.09.23 NK Celje A : Dravinja A 0 : 0(0 : 0)
4. krog  24.09.23 
24.09.23 NK Šoštanj A : NK Celje A 1 : 2(1 : 1)
04.10.23 Brežice 1919 : NK Žalec 2 : 0(1 : 0)
24.09.23 NK Šampion A ETIM : Rudar Velenje A 0 : 2(0 : 2)
24.09.23 NK Rogaška A : NK Krško Posavje A 1 : 4(0 : 3)
5. krog  01.10.23 
01.10.23 Rudar Velenje A : NK Rogaška A 0 : 3(0 : 2)
01.10.23 NK Žalec : NK Šampion A ETIM 5 : 1(2 : 1)
01.10.23 NK Celje A : Brežice 1919 4 : 1(2 : 0)
01.10.23 Dravinja A : NK Šoštanj A 7 : 2(2 : 1)
6. krog  08.10.23 
08.10.23 Brežice 1919 : Dravinja A 0 : 2(0 : 0)
08.10.23 NK Šampion A ETIM : NK Celje A 1 : 2(1 : 0)
11.10.23 NK Rogaška A : NK Žalec 6 : 0(1 : 0)
08.10.23 NK Krško Posavje A : Rudar Velenje A 3 : 2(1 : 0)
7. krog  15.10.23 
21.05.24 NK Žalec : NK Krško Posavje A 0 : 1(0 : 0)
15.10.23 NK Celje A : NK Rogaška A 2 : 6(2 : 1)
08.11.23 Dravinja A : NK Šampion A ETIM 1 : 0(1 : 0)
25.10.23 Brežice 1919 : NK Šoštanj A 5 : 0(3 : 0)
8. krog  22.10.23 
05.11.23 NK Šampion A ETIM : NK Šoštanj A 2 : 0(1 : 0)
22.10.23 NK Rogaška A : Dravinja A 0 : 1(0 : 1)
18.10.23 NK Krško Posavje A : NK Celje A 1 : 1(1 : 1)
25.10.23 Rudar Velenje A : NK Žalec 5 : 1(0 : 0)
9. krog  29.10.23 
29.10.23 NK Celje A : Rudar Velenje A 1 : 0(0 : 0)
25.10.23 Dravinja A : NK Krško Posavje A 0 : 1(0 : 0)
15.05.24 NK Šoštanj A : NK Rogaška A 2 : 2(0 : 0)
29.10.23 Brežice 1919 : NK Šampion A ETIM 1 : 2(0 : 2)
10. krog  24.03.24 
27.03.24 Brežice 1919 : NK Rogaška A 3 : 4(1 : 1)
08.05.24 NK Šoštanj A : NK Krško Posavje A 1 : 3(1 : 1)
03.04.24 Dravinja A : Rudar Velenje A 0 : 1(0 : 0)
24.03.24 NK Celje A : NK Žalec 3 : 2(1 : 0)
11. krog  07.04.24 
07.04.24 NK Žalec : Dravinja A 1 : 3(0 : 2)
07.04.24 Rudar Velenje A : NK Šoštanj A 1 : 2(1 : 0)
07.04.24 NK Krško Posavje A : Brežice 1919 5 : 1(3 : 1)
07.04.24 NK Rogaška A : NK Šampion A ETIM 2 : 1(2 : 0)
12. krog  14.04.24 
14.04.24 NK Šampion A ETIM : NK Krško Posavje A 1 : 3(0 : 2)
14.04.24 Brežice 1919 : Rudar Velenje A 1 : 5(1 : 1)
14.04.24 NK Šoštanj A : NK Žalec 3 : 0(1 : 0)
14.04.24 Dravinja A : NK Celje A 3 : 4(0 : 2)
13. krog  21.04.24 
24.04.24 NK Celje A : NK Šoštanj A 9 : 1(6 : 0)
05.06.24 NK Žalec : Brežice 1919
22.05.24 Rudar Velenje A : NK Šampion A ETIM 3 : 1(1 : 0)
24.04.24 NK Krško Posavje A : NK Rogaška A 1 : 2(1 : 2)
14. krog  28.04.24 
29.05.24 NK Rogaška A : Rudar Velenje A
12.06.24 NK Šampion A ETIM : NK Žalec
08.05.24 Brežice 1919 : NK Celje A 0 : 5(0 : 3)
28.04.24 NK Šoštanj A : Dravinja A 1 : 9(1 : 4)
15. krog  12.05.24 
15.05.24 Dravinja A : Brežice 1919 4 : 1(3 : 0)
05.06.24 NK Celje A : NK Šampion A ETIM
09.06.24 NK Žalec : NK Rogaška A
16.05.24 Rudar Velenje A : NK Krško Posavje A 1 : 0(1 : 0)
16. krog  19.05.24 
19.05.24 NK Krško Posavje A : NK Žalec 5 : 1(2 : 1)
19.05.24 NK Rogaška A : NK Celje A 3 : 4(2 : 1)
19.05.24 NK Šampion A ETIM : Dravinja A 2 : 4(1 : 2)
19.05.24 NK Šoštanj A : Brežice 1919 7 : 1(4 : 1)
17. krog  26.05.24 
29.05.24 NK Šoštanj A : NK Šampion A ETIM
26.05.24 Dravinja A : NK Rogaška A 2 : 3(2 : 3)
29.05.24 NK Celje A : NK Krško Posavje A
26.05.24 NK Žalec : Rudar Velenje A 1 : 3(0 : 1)
18. krog  02.06.24 
27.05.24 Rudar Velenje A : NK Celje A 0 : 1(0 : 0)
23.05.24 NK Krško Posavje A : Dravinja A 2 : 0(2 : 0)
04.06.24 NK Rogaška A : NK Šoštanj A
02.06.24 NK Šampion A ETIM : Brežice 1919
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan