Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Štajerska nogometna liga  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  25.08.12 
25.08.12 Peca : Tehnotim Pesnica 0:0(0:0)
25.08.12 Žalec : Paloma 3:2(2:2)
25.08.12 Fosilum Šentjur : Marles hiše 5:1(4:1)
25.08.12 Radlje : Šoštanj 0:1(0:0)
26.08.12 Kovinar Tezno : Lenart 1:5(1:3)
25.08.12 Pohorje : Slovenj Gradec 5:1(3:1)
2. krog  01.09.12 
01.09.12 Tehnotim Pesnica : Slovenj Gradec 3:3(1:1)
01.09.12 Lenart : Pohorje 1:2(1:1)
01.09.12 Šoštanj : Kovinar Tezno 4:0(2:0)
01.09.12 Marles hiše : Radlje 0:3(0:2)
01.09.12 Paloma : Fosilum Šentjur 3:2(2:1)
01.09.12 Peca : Žalec 2:0(1:0)
3. krog  08.09.12 
08.09.12 Žalec : Tehnotim Pesnica 0:5(0:3)
08.09.12 Fosilum Šentjur : Peca 2:0(1:0)
07.09.12 Radlje : Paloma 3:1(1:0)
09.09.12 Kovinar Tezno : Marles hiše 2:3(0:3)
08.09.12 Pohorje : Šoštanj 2:3(0:1)
07.09.12 Slovenj Gradec : Lenart 3:1(2:0)
4. krog  15.09.12 
15.09.12 Tehnotim Pesnica : Lenart 2:1(0:0)
15.09.12 Šoštanj : Slovenj Gradec 3:0(2:0)
15.09.12 Marles hiše : Pohorje 0:1(0:1)
15.09.12 Paloma : Kovinar Tezno 1:1(1:0)
15.09.12 Peca : Radlje 2:0(1:0)
15.09.12 Žalec : Fosilum Šentjur 2:1(1:1)
5. krog  22.09.12 
22.09.12 Fosilum Šentjur : Tehnotim Pesnica 0:0(0:0)
22.09.12 Radlje : Žalec 3:2(1:1)
23.09.12 Kovinar Tezno : Peca 2:3(1:3)
22.09.12 Pohorje : Paloma 3:1(2:0)
22.09.12 Slovenj Gradec : Marles hiše 2:3(0:1)
22.09.12 Lenart : Šoštanj 1:1(1:1)
6. krog  29.09.12 
29.09.12 Tehnotim Pesnica : Šoštanj 2:2(0:1)
29.09.12 Marles hiše : Lenart 1:0(0:0)
29.09.12 Paloma : Slovenj Gradec 0:2(0:1)
29.09.12 Peca : Pohorje 5:1(2:0)
29.09.12 Žalec : Kovinar Tezno 2:1(2:0)
29.09.12 Fosilum Šentjur : Radlje 3:1(1:0)
7. krog  06.10.12 
06.10.12 Radlje : Tehnotim Pesnica 4:0(1:0)
07.10.12 Kovinar Tezno : Fosilum Šentjur 1:0(1:0)
06.10.12 Pohorje : Žalec 0:3(0:2)
06.10.12 Slovenj Gradec : Peca 1:1(0:0)
06.10.12 Lenart : Paloma 3:0(2:0)
06.10.12 Šoštanj : Marles hiše 1:2(0:0)
8. krog  13.10.12 
13.10.12 Tehnotim Pesnica : Marles hiše 5:0(3:0)
13.10.12 Paloma : Šoštanj 0:2(0:1)
13.10.12 Peca : Lenart 2:0(1:0)
13.10.12 Žalec : Slovenj Gradec 4:1(0:1)
13.10.12 Fosilum Šentjur : Pohorje 2:1(0:1)
13.10.12 Radlje : Kovinar Tezno 2:0(2:0)
9. krog  20.10.12 
21.10.12 Kovinar Tezno : Tehnotim Pesnica 0:1(0:0)
20.10.12 Pohorje : Radlje 4:1(2:1)
20.10.12 Slovenj Gradec : Fosilum Šentjur 0:2(0:1)
20.10.12 Lenart : Žalec 2:4(0:1)
20.10.12 Šoštanj : Peca 4:1(1:1)
20.10.12 Marles hiše : Paloma 1:0(0:0)
10. krog  27.10.12 
27.10.12 Tehnotim Pesnica : Paloma 3:0(2:0)
27.10.12 Peca : Marles hiše 0:3(0:2)
27.10.12 Žalec : Šoštanj 4:2(2:2)
27.10.12 Fosilum Šentjur : Lenart 4:2(1:2)
27.10.12 Radlje : Slovenj Gradec 4:0(2:0)
31.10.12 Kovinar Tezno : Pohorje 1:7(0:5)
11. krog  03.11.12 
03.11.12 Pohorje : Tehnotim Pesnica 2:3(0:3)
03.11.12 Slovenj Gradec : Kovinar Tezno 5:2(2:1)
03.11.12 Lenart : Radlje 1:1(1:0)
03.11.12 Šoštanj : Fosilum Šentjur 1:2(0:0)
03.11.12 Marles hiše : Žalec 4:1(0:1)
03.11.12 Paloma : Peca 1:2(1:2)
12. krog  13.04.13 
13.04.13 Tehnotim Pesnica : Peca 2:0(0:0)
13.04.13 Paloma : Žalec 0:3(0:1)
13.04.13 Marles hiše : Fosilum Šentjur 1:0(0:0)
13.04.13 Šoštanj : Radlje 1:2(1:0)
13.04.13 Lenart : Kovinar Tezno 2:0(1:0)
13.04.13 Slovenj Gradec : Pohorje 3:3(2:1)
13. krog  20.04.13 
20.04.13 Slovenj Gradec : Tehnotim Pesnica 0:1(0:0)
20.04.13 Pohorje : Lenart 2:0(2:0)
21.04.13 Kovinar Tezno : Šoštanj 1:5(0:1)
20.04.13 Radlje : Marles hiše 2:1(1:1)
20.04.13 Fosilum Šentjur : Paloma 4:0(1:0)
20.04.13 Žalec : Peca 1:1(0:0)
14. krog  27.04.13 
27.04.13 Tehnotim Pesnica : Žalec 0:1(0:0)
27.04.13 Peca : Fosilum Šentjur 0:0(0:0)
27.04.13 Paloma : Radlje 0:1(0:1)
27.04.13 Marles hiše : Kovinar Tezno 1:2(1:0)
27.04.13 Šoštanj : Pohorje 3:1(1:0)
27.04.13 Lenart : Slovenj Gradec 3:0(1:0)
15. krog  04.05.13 
04.05.13 Lenart : Tehnotim Pesnica 0:1(0:0)
04.05.13 Slovenj Gradec : Šoštanj 0:3(0:3)
04.05.13 Pohorje : Marles hiše 0:3(0:1)
05.05.13 Kovinar Tezno : Paloma 1:1(1:1)
04.05.13 Radlje : Peca 0:4(0:3)
04.05.13 Fosilum Šentjur : Žalec 1:0(1:0)
16. krog  11.05.13 
11.05.13 Tehnotim Pesnica : Fosilum Šentjur 0:0(0:0)
11.05.13 Žalec : Radlje 3:0(2:0)
11.05.13 Peca : Kovinar Tezno 3:2(3:0)
11.05.13 Paloma : Pohorje 4:2(3:0)
11.05.13 Marles hiše : Slovenj Gradec 6:1(1:1)
11.05.13 Šoštanj : Lenart 7:1(4:0)
17. krog  18.05.13 
18.05.13 Šoštanj : Tehnotim Pesnica 3:0(0:0)
18.05.13 Lenart : Marles hiše 0:3(0:1)
18.05.13 Slovenj Gradec : Paloma 0:0(0:0)
18.05.13 Pohorje : Peca 5:2(1:1)
19.05.13 Kovinar Tezno : Žalec 2:1(1:0)
18.05.13 Radlje : Fosilum Šentjur 2:0(2:0)
18. krog  22.05.13 
29.05.13 Tehnotim Pesnica : Radlje 3:1(2:0)
22.05.13 Fosilum Šentjur : Kovinar Tezno 3:2(1:1)
22.05.13 Žalec : Pohorje 1:3(1:1)
29.05.13 Peca : Slovenj Gradec 0:1(0:1)
22.05.13 Paloma : Lenart 0:1(0:1)
22.05.13 Marles hiše : Šoštanj 0:0(0:0)
19. krog  25.05.13 
25.05.13 Marles hiše : Tehnotim Pesnica 0:2(0:0)
25.05.13 Šoštanj : Paloma 1:2(1:2)
25.05.13 Lenart : Peca 3:3(2:0)
25.05.13 Slovenj Gradec : Žalec 1:3(0:0)
25.05.13 Pohorje : Fosilum Šentjur 1:2(0:1)
26.05.13 Kovinar Tezno : Radlje 1:0(0:0)
20. krog  01.06.13 
01.06.13 Tehnotim Pesnica : Kovinar Tezno 3:0(2:0)
01.06.13 Radlje : Pohorje 2:2(1:2)
01.06.13 Fosilum Šentjur : Slovenj Gradec 2:1(0:1)
01.06.13 Žalec : Lenart 2:1(2:1)
01.06.13 Peca : Šoštanj 1:5(0:1)
01.06.13 Paloma : Marles hiše 3:2(2:2)
21. krog  08.06.13 
08.06.13 Paloma : Tehnotim Pesnica 1:2(1:1)
08.06.13 Marles hiše : Peca 3:1(1:0)
08.06.13 Šoštanj : Žalec 2:0(1:0)
08.06.13 Lenart : Fosilum Šentjur 1:2(0:1)
08.06.13 Slovenj Gradec : Radlje 2:2(2:1)
08.06.13 Pohorje : Kovinar Tezno 7:2(1:1)
22. krog  15.06.13 
15.06.13 Tehnotim Pesnica : Pohorje 3:0(0:0)
15.06.13 Kovinar Tezno : Slovenj Gradec 2:3(0:0)
15.06.13 Radlje : Lenart 1:1(0:1)
15.06.13 Fosilum Šentjur : Šoštanj 2:0(1:0)
15.06.13 Žalec : Marles hiše 5:1(4:0)
15.06.13 Peca : Paloma 2:3(2:1)
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan