Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Starejši cicibani U11 – skupina D  
/ Rezultati / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  03.09.22 
03.09.22 Mons Claudius : NK Imeno 0 : 0(0 : 0)
03.09.22 NK Hrastnik : Kovinar Štore 0 : 0(0 : 0)
21.09.22 NK Laško : ŽNK Savinja Celje 0 : 0(0 : 0)
2. krog  10.09.22 
28.09.22 NK Imeno : ŽNK Savinja Celje 0:0(0:0)
10.09.22 Kovinar Štore : NK Laško 0 : 0(0 : 0)
10.09.22 NK Radeče : NK Hrastnik 0 : 0(0 : 0)
3. krog  17.09.22 
17.09.22 NK Hrastnik : Mons Claudius 0 : 0(0 : 0)
22.10.22 NK Laško : NK Radeče 0 : 0(0 : 0)
05.10.22 ŽNK Savinja Celje : Kovinar Štore 0 : 0(0 : 0)
4. krog  24.09.22 
24.09.22 NK Imeno : Kovinar Štore 2 : 7(0 : 5)
24.09.22 NK Radeče : ŽNK Savinja Celje 0 : 0(0 : 0)
23.09.22 Mons Claudius : NK Laško 0 : 0(0 : 0)
5. krog  01.10.22 
01.10.22 NK Hrastnik : NK Imeno 0 : 0(0 : 0)
01.10.22 ŽNK Savinja Celje : Mons Claudius 0 : 0(0 : 0)
01.10.22 Kovinar Štore : NK Radeče 0 : 0(0 : 0)
6. krog  08.10.22 
08.10.22 NK Imeno : NK Radeče 3 : 0(3 : 0)
08.10.22 Kovinar Štore : Mons Claudius 0 : 0(0 : 0)
08.10.22 NK Hrastnik : NK Laško 0 : 0(0 : 0)
7. krog  15.10.22 
15.10.22 NK Laško : NK Imeno 0 : 0(0 : 0)
19.10.22 ŽNK Savinja Celje : NK Hrastnik 0 : 0(0 : 0)
15.10.22 NK Radeče : Mons Claudius 0 : 0(0 : 0)
8. krog  01.04.23 
01.04.23 NK Imeno : Mons Claudius
01.04.23 Kovinar Štore : NK Hrastnik
01.04.23 ŽNK Savinja Celje : NK Laško
9. krog  15.04.23 
15.04.23 ŽNK Savinja Celje : NK Imeno
15.04.23 NK Laško : Kovinar Štore
15.04.23 NK Hrastnik : NK Radeče
10. krog  22.04.23 
22.04.23 Mons Claudius : NK Hrastnik
22.04.23 NK Radeče : NK Laško
22.04.23 Kovinar Štore : ŽNK Savinja Celje
11. krog  06.05.23 
06.05.23 Kovinar Štore : NK Imeno
06.05.23 ŽNK Savinja Celje : NK Radeče
06.05.23 NK Laško : Mons Claudius
12. krog  13.05.23 
13.05.23 NK Imeno : NK Hrastnik
13.05.23 Mons Claudius : ŽNK Savinja Celje
13.05.23 NK Radeče : Kovinar Štore
13. krog  20.05.23 
20.05.23 NK Radeče : NK Imeno
20.05.23 Mons Claudius : Kovinar Štore
20.05.23 NK Laško : NK Hrastnik
14. krog  27.04.23 
27.04.23 NK Imeno : NK Laško
27.04.23 NK Hrastnik : ŽNK Savinja Celje
27.04.23 Mons Claudius : NK Radeče
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan