Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  1. Liga mlajši dečki  
/ Rezultati / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  04.09.22 
15.09.22 NK Šmarje pri Jelšah A : NK Celje A 0 : 6(0 : 1)
04.09.22 NK Posavje Krško A : NK Žalec 4 : 1(2 : 1)
04.09.22 NK Šampion A : NK Rogaška A 0 : 5(0 : 3)
04.09.22 ND Dravinja : Rudar Velenje A 1 : 3(1 : 2)
2. krog  11.09.22 
11.09.22 NK Celje A : Rudar Velenje A 3 : 0(1 : 0)
11.09.22 NK Rogaška A : ND Dravinja 0 : 0(0 : 0)
12.10.22 NK Žalec : NK Šampion A 2 : 2(1 : 2)
11.09.22 NK Šmarje pri Jelšah A : NK Posavje Krško A 3 : 3(2 : 1)
3. krog  18.09.22 
26.10.22 NK Posavje Krško A : NK Celje A 1 : 2(0 : 1)
04.10.22 NK Šmarje pri Jelšah A : NK Šampion A 2 : 1(2 : 1)
18.09.22 ND Dravinja : NK Žalec 2 : 2(0 : 1)
18.09.22 Rudar Velenje A : NK Rogaška A 0 : 1(0 : 0)
4. krog  25.09.22 
18.10.22 NK Celje A : NK Rogaška A 3 : 1(2 : 0)
13.11.22 NK Žalec : Rudar Velenje A
25.09.22 NK Šmarje pri Jelšah A : ND Dravinja 4 : 1(2 : 0)
25.09.22 NK Šampion A : NK Posavje Krško A 2 : 3(0 : 3)
5. krog  02.10.22 
02.10.22 NK Šampion A : NK Celje A 0 : 3(0 : 1)
02.10.22 ND Dravinja : NK Posavje Krško A 0 : 1(0 : 1)
02.10.22 Rudar Velenje A : NK Šmarje pri Jelšah A 5 : 0(3 : 0)
02.10.22 NK Rogaška A : NK Žalec 0 : 3(0 : 2)
6. krog  09.10.22 
09.10.22 NK Celje A : NK Žalec 3 : 0(1 : 0)
09.10.22 NK Šmarje pri Jelšah A : NK Rogaška A 1 : 2(1 : 0)
09.10.22 NK Posavje Krško A : Rudar Velenje A 3 : 0(1 : 0)
09.10.22 NK Šampion A : ND Dravinja 1 : 1(0 : 0)
7. krog  16.10.22 
16.10.22 ND Dravinja : NK Celje A 0 : 4(0 : 3)
16.10.22 Rudar Velenje A : NK Šampion A 1 : 1(1 : 0)
16.10.22 NK Rogaška A : NK Posavje Krško A 1 : 0(0 : 0)
16.10.22 NK Žalec : NK Šmarje pri Jelšah A 4 : 1(3 : 1)
8. krog  23.10.22 
23.10.22 NK Celje A : NK Šmarje pri Jelšah A 9 : 0(7 : 0)
23.10.22 NK Žalec : NK Posavje Krško A 2 : 1(1 : 1)
23.10.22 NK Rogaška A : NK Šampion A 3 : 2(2 : 0)
23.10.22 Rudar Velenje A : ND Dravinja 3 : 1(1 : 1)
9. krog  30.10.22 
16.11.22 Rudar Velenje A : NK Celje A 1 : 4(1 : 2)
01.12.22 ND Dravinja : NK Rogaška A
09.11.22 NK Šampion A : NK Žalec 0 : 4(0 : 2)
30.10.22 NK Posavje Krško A : NK Šmarje pri Jelšah A 2 : 0(0 : 0)
10. krog  06.11.22 
06.11.22 NK Celje A : NK Posavje Krško A 3 : 0(2 : 0)
06.11.22 NK Šampion A : NK Šmarje pri Jelšah A 2 : 0(2 : 0)
06.11.22 NK Žalec : ND Dravinja 1 : 1(1 : 0)
06.11.22 NK Rogaška A : Rudar Velenje A 2 : 3(1 : 1)
11. krog  12.03.23 
12.03.23 NK Rogaška A : NK Celje A
12.03.23 Rudar Velenje A : NK Žalec
12.03.23 ND Dravinja : NK Šmarje pri Jelšah A
12.03.23 NK Posavje Krško A : NK Šampion A
12. krog  19.03.23 
19.03.23 NK Celje A : NK Šampion A
19.03.23 NK Posavje Krško A : ND Dravinja
19.03.23 NK Šmarje pri Jelšah A : Rudar Velenje A
19.03.23 NK Žalec : NK Rogaška A
13. krog  26.03.23 
26.03.23 NK Žalec : NK Celje A
26.03.23 NK Rogaška A : NK Šmarje pri Jelšah A
26.03.23 Rudar Velenje A : NK Posavje Krško A
26.03.23 ND Dravinja : NK Šampion A
14. krog  02.04.23 
02.04.23 NK Celje A : ND Dravinja
02.04.23 NK Šampion A : Rudar Velenje A
02.04.23 NK Posavje Krško A : NK Rogaška A
02.04.23 NK Šmarje pri Jelšah A : NK Žalec
15. krog  16.04.23 
16.04.23 NK Šmarje pri Jelšah A : NK Celje A
16.04.23 NK Posavje Krško A : NK Žalec
16.04.23 NK Šampion A : NK Rogaška A
16.04.23 ND Dravinja : Rudar Velenje A
16. krog  23.04.23 
23.04.23 NK Celje A : Rudar Velenje A
23.04.23 NK Rogaška A : ND Dravinja
23.04.23 NK Žalec : NK Šampion A
23.04.23 NK Šmarje pri Jelšah A : NK Posavje Krško A
17. krog  07.05.23 
07.05.23 NK Posavje Krško A : NK Celje A
07.05.23 NK Šampion A : NK Šmarje pri Jelšah A
07.05.23 ND Dravinja : NK Žalec
07.05.23 Rudar Velenje A : NK Rogaška A
18. krog  14.05.23 
14.05.23 NK Celje A : NK Rogaška A
14.05.23 NK Žalec : Rudar Velenje A
14.05.23 NK Šmarje pri Jelšah A : ND Dravinja
14.05.23 NK Posavje Krško A : NK Šampion A
19. krog  21.05.23 
21.05.23 NK Šampion A : NK Celje A
21.05.23 ND Dravinja : NK Posavje Krško A
21.05.23 Rudar Velenje A : NK Šmarje pri Jelšah A
21.05.23 NK Rogaška A : NK Žalec
20. krog  28.05.23 
28.05.23 NK Celje A : NK Žalec
28.05.23 NK Šmarje pri Jelšah A : NK Rogaška A
28.05.23 NK Posavje Krško A : Rudar Velenje A
28.05.23 NK Šampion A : ND Dravinja
21. krog  04.06.23 
04.06.23 ND Dravinja : NK Celje A
04.06.23 Rudar Velenje A : NK Šampion A
04.06.23 NK Rogaška A : NK Posavje Krško A
04.06.23 NK Žalec : NK Šmarje pri Jelšah A
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan