Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Starejši cicibani U11 – skupina A  
/ Rezultati / Razporedi tekem / Barve dresov /
   REZULTATI
18. krog 04.06.22
NK Šampion A:NK Šmarje pri Jelšah ODIGRANO
ND Mozirje A:NK Žalec A ODIGRANO
NK Posavje Krško A:NK Celje A ODIGRANO
NK Rogaška:Rudar Velenje A ODIGRANO
Dravinja:NK Šoštanj A ODIGRANO
17. krog 28.05.22
NK Šoštanj A:NK Šampion A ODIGRANO
NK Celje A:NK Rogaška ODIGRANO
Rudar Velenje A:Dravinja ODIGRANO
NK Šmarje pri Jelšah:ND Mozirje A ODIGRANO
NK Žalec A:NK Posavje Krško A ODIGRANO
16. krog 21.05.22
NK Šampion A:Rudar Velenje A ODIGRANO
NK Šmarje pri Jelšah:NK Šoštanj A ODIGRANO
Dravinja:NK Celje A ODIGRANO
ND Mozirje A:NK Posavje Krško A ODIGRANO
NK Rogaška:NK Žalec A ODIGRANO
15. krog 14.05.22
NK Celje A:NK Šampion A ODIGRANO
Rudar Velenje A:NK Šmarje pri Jelšah ODIGRANO
NK Šoštanj A:ND Mozirje A ODIGRANO
NK Žalec A:Dravinja ODIGRANO
NK Posavje Krško A:NK Rogaška ODIGRANO
14. krog 07.05.22
NK Šoštanj A:Rudar Velenje A ODIGRANO
NK Šmarje pri Jelšah:NK Celje A ODIGRANO
Dravinja:NK Posavje Krško A ODIGRANO
ND Mozirje A:NK Rogaška ODIGRANO
NK Šampion A:NK Žalec A ODIGRANO
13. krog 23.04.22
NK Posavje Krško A:NK Šampion A ODIGRANO
NK Rogaška:Dravinja ODIGRANO
NK Žalec A:NK Šmarje pri Jelšah ODIGRANO
Rudar Velenje A:ND Mozirje A ODIGRANO
NK Celje A:NK Šoštanj A ODIGRANO
12. krog 09.04.22
NK Šoštanj A:NK Žalec A ODIGRANO
NK Šmarje pri Jelšah:NK Posavje Krško A ODIGRANO
NK Šampion A:NK Rogaška ODIGRANO
Rudar Velenje A:NK Celje A ODIGRANO
ND Mozirje A:Dravinja ODIGRANO
11. krog 02.04.22
NK Rogaška:NK Šmarje pri Jelšah ODIGRANO
NK Celje A:ND Mozirje A ODIGRANO
NK Posavje Krško A:NK Šoštanj A ODIGRANO
NK Žalec A:Rudar Velenje A ODIGRANO
Dravinja:NK Šampion A ODIGRANO
10. krog 26.03.22
NK Šmarje pri Jelšah:Dravinja ODIGRANO
NK Celje A:NK Žalec A ODIGRANO
ND Mozirje A:NK Šampion A ODIGRANO
Rudar Velenje A:NK Posavje Krško A ODIGRANO
NK Šoštanj A:NK Rogaška ODIGRANO
9. krog 30.10.21
NK Šmarje pri Jelšah:NK Šampion A ODIGRANO
NK Šoštanj A:Dravinja ODIGRANO
NK Celje A:NK Posavje Krško A ODIGRANO
Rudar Velenje A:NK Rogaška ODIGRANO
NK Žalec A:ND Mozirje A ODIGRANO
8. krog 23.10.21
ND Mozirje A:NK Šmarje pri Jelšah ODIGRANO
Dravinja:Rudar Velenje A ODIGRANO
NK Rogaška:NK Celje A ODIGRANO
NK Šampion A:NK Šoštanj A ODIGRANO
NK Posavje Krško A:NK Žalec A ODIGRANO
7. krog 16.10.21
Rudar Velenje A:NK Šampion A ODIGRANO
NK Šoštanj A:NK Šmarje pri Jelšah ODIGRANO
NK Celje A:Dravinja ODIGRANO
NK Posavje Krško A:ND Mozirje A ODIGRANO
NK Žalec A:NK Rogaška ODIGRANO
6. krog 09.10.21
NK Šampion A:NK Celje A ODIGRANO
NK Šmarje pri Jelšah:Rudar Velenje A ODIGRANO
ND Mozirje A:NK Šoštanj A ODIGRANO
Dravinja:NK Žalec A ODIGRANO
NK Rogaška:NK Posavje Krško A ODIGRANO
5. krog 02.10.21
NK Rogaška:ND Mozirje A ODIGRANO
NK Celje A:NK Šmarje pri Jelšah ODIGRANO
Rudar Velenje A:NK Šoštanj A ODIGRANO
NK Žalec A:NK Šampion A ODIGRANO
NK Posavje Krško A:Dravinja ODIGRANO
4. krog 25.09.21
Dravinja:NK Rogaška ODIGRANO
NK Šmarje pri Jelšah:NK Žalec A ODIGRANO
ND Mozirje A:Rudar Velenje A ODIGRANO
NK Šampion A:NK Posavje Krško A ODIGRANO
NK Šoštanj A:NK Celje A ODIGRANO
3. krog 18.09.21
Dravinja:ND Mozirje A ODIGRANO
NK Celje A:Rudar Velenje A ODIGRANO
NK Posavje Krško A:NK Šmarje pri Jelšah ODIGRANO
NK Žalec A:NK Šoštanj A ODIGRANO
NK Rogaška:NK Šampion A ODIGRANO
2. krog 11.09.21
NK Šampion A:Dravinja ODIGRANO
NK Šmarje pri Jelšah:NK Rogaška ODIGRANO
Rudar Velenje A:NK Žalec A ODIGRANO
NK Šoštanj A:NK Posavje Krško A ODIGRANO
ND Mozirje A:NK Celje A ODIGRANO
1. krog 04.09.21
NK Šampion A:ND Mozirje A ODIGRANO
Dravinja:NK Šmarje pri Jelšah ODIGRANO
NK Rogaška:NK Šoštanj A ODIGRANO
NK Posavje Krško A:Rudar Velenje A ODIGRANO
NK Žalec A:NK Celje A ODIGRANO
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 22/23
14. krog 12.11.22
Premium Dobrovce : Zavrč 2 : 1
Bosch Bračič Videm : Rače 2 : 1
Šampion : Koroška Dravograd 8 : 0
Šmartno 1928 : Dravinja 1 : 3
Posavje Krško : Drava Ptuj 3 : 2
Podvinci : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 0
Cirkulane : Avto Rajh Ljutomer 0 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan