Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Starejši cicibani U11 – skupina D  
/ Rezultati / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  07.09.19 
07.09.19 NK Imeno (1) : Mons Claudius (1) 3 : 5(1 : 2)
07.09.19 NK Vojnik (1) : NK Hrastnik (1) 0 : 0(0 : 0)
07.09.19 DNŠ MU Šentjur (1) : NK Radeče (1) 0 : 0(0 : 0)
2. krog  14.09.19 
14.09.19 NK Hrastnik (1) : DNŠ MU Šentjur (1) 0 : 0(0 : 0)
14.09.19 NK Imeno (1) : NK Vojnik (1) 2 : 3(1 : 0)
14.09.19 NK Laško (1) : Mons Claudius (1) 0:0(0:0)
3. krog  21.09.19 
21.09.19 NK Vojnik (1) : NK Laško (1) 0 : 0(0 : 0)
21.09.19 DNŠ MU Šentjur (1) : NK Imeno (1) 0 : 0(0 : 0)
21.09.19 NK Radeče (1) : NK Hrastnik (1) 0 : 0(0 : 0)
4. krog  28.09.19 
28.09.19 NK Imeno (1) : NK Radeče (1) 3 : 7(1 : 5)
28.09.19 NK Laško (1) : DNŠ MU Šentjur (1) 0 : 0(0 : 0)
28.09.19 Mons Claudius (1) : NK Vojnik (1) 0 : 0(0 : 0)
5. krog  05.10.19 
06.10.19 DNŠ MU Šentjur (1) : Mons Claudius (1)
05.10.19 NK Radeče (1) : NK Laško (1) 0 : 0(0 : 0)
05.10.19 NK Hrastnik (1) : NK Imeno (1) 0 : 0(0 : 0)
6. krog  12.10.19 
12.10.19 NK Laško (1) : NK Hrastnik (1) 0 : 0(0 : 0)
13.10.19 Mons Claudius (1) : NK Radeče (1) 0 : 0(0 : 0)
12.10.19 DNŠ MU Šentjur (1) : NK Vojnik (1) 0 : 0(0 : 0)
7. krog  19.10.19 
19.10.19 NK Radeče (1) : NK Vojnik (1)
19.10.19 NK Hrastnik (1) : Mons Claudius (1)
19.10.19 NK Imeno (1) : NK Laško (1)
8. krog  26.10.19 
26.10.19 Mons Claudius (1) : NK Imeno (1)
26.10.19 NK Hrastnik (1) : NK Vojnik (1)
26.10.19 NK Radeče (1) : DNŠ MU Šentjur (1)
9. krog  28.03.20 
28.03.20 DNŠ MU Šentjur (1) : NK Hrastnik (1)
28.03.20 NK Vojnik (1) : NK Imeno (1)
28.03.20 Mons Claudius (1) : NK Laško (1)
10. krog  04.04.20 
04.04.20 NK Laško (1) : NK Vojnik (1)
04.04.20 NK Imeno (1) : DNŠ MU Šentjur (1)
04.04.20 NK Hrastnik (1) : NK Radeče (1)
11. krog  18.04.20 
18.04.20 NK Radeče (1) : NK Imeno (1)
18.04.20 DNŠ MU Šentjur (1) : NK Laško (1)
18.04.20 NK Vojnik (1) : Mons Claudius (1)
12. krog  09.05.20 
09.05.20 Mons Claudius (1) : DNŠ MU Šentjur (1)
09.05.20 NK Laško (1) : NK Radeče (1)
09.05.20 NK Imeno (1) : NK Hrastnik (1)
13. krog  16.05.20 
16.05.20 NK Hrastnik (1) : NK Laško (1)
16.05.20 NK Radeče (1) : Mons Claudius (1)
16.05.20 NK Vojnik (1) : DNŠ MU Šentjur (1)
14. krog  23.05.20 
23.05.20 NK Vojnik (1) : NK Radeče (1)
23.05.20 Mons Claudius (1) : NK Hrastnik (1)
23.05.20 NK Laško (1) : NK Imeno (1)
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
7. krog 12.10.19
Mons Claudius : ND Mozirje 0 : 2
KNK Odred Kozje : NK Šoštanj 2 : 4
NK Šmarje pri Jelšah : NK Žalec 3 : 2
NK Savinjska Vransko : NK Ljubno ob Savinji 0 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan