Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Medobčinska članska liga Golgeter  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  31.08.19 
31.08.19 NK Ljubno ob Savinji : NK Žalec 1 : 4(0 : 3)
31.08.19 NK Šoštanj : ND Mozirje 3 : 1(2 : 0)
31.08.19 NK Vojnik : Mons Claudius 1 : 3(0 : 2)
31.08.19 KNK Odred Kozje : NK Šmarje pri Jelšah 2 : 2(1 : 1)
31.08.19 NK Savinjska Vransko : NK Laško 1 : 1(0 : 1)
2. krog  07.09.19 
07.09.19 NK Šmarje pri Jelšah : NK Savinjska Vransko 5 : 2(2 : 0)
08.09.19 KNK Odred Kozje : Mons Claudius 2 : 0(1 : 0)
07.09.19 ND Mozirje : NK Vojnik 1 : 2(1 : 2)
07.09.19 NK Žalec : NK Šoštanj 1 : 1(0 : 0)
08.09.19 NK Posavje Krško : NK Ljubno ob Savinji 3 : 1(0 : 1)
3. krog  14.09.19 
14.09.19 NK Šoštanj : NK Posavje Krško 2 : 2(2 : 0)
14.09.19 NK Vojnik : NK Žalec 1 : 1(0 : 1)
14.09.19 KNK Odred Kozje : ND Mozirje 1 : 5(1 : 0)
13.09.19 NK Savinjska Vransko : Mons Claudius 2 : 0(1 : 0)
14.09.19 NK Laško : NK Šmarje pri Jelšah 1 : 6(0 : 2)
4. krog  21.09.19 
21.09.19 Mons Claudius : NK Laško 7 : 2(5 : 1)
21.09.19 ND Mozirje : NK Savinjska Vransko 2 : 1(2 : 1)
25.09.19 NK Žalec : KNK Odred Kozje 1 : 0(0 : 0)
22.09.19 NK Posavje Krško : NK Vojnik 4 : 0(2 : 0)
21.09.19 NK Ljubno ob Savinji : NK Šoštanj 3 : 3(1 : 1)
5. krog  28.09.19 
28.09.19 NK Vojnik : NK Ljubno ob Savinji 5 : 3(4 : 0)
28.09.19 KNK Odred Kozje : NK Posavje Krško 1 : 2(0 : 1)
28.09.19 NK Savinjska Vransko : NK Žalec 2 : 0(0 : 0)
28.09.19 NK Laško : ND Mozirje 1 : 2(1 : 0)
28.09.19 NK Šmarje pri Jelšah : Mons Claudius 7 : 2(3 : 0)
6. krog  05.10.19 
05.10.19 ND Mozirje : NK Šmarje pri Jelšah 0 : 0(0 : 0)
05.10.19 NK Žalec : NK Laško 3 : 2(2 : 1)
06.10.19 NK Savinjska Vransko : NK Posavje Krško 1 : 2(1 : 1)
05.10.19 NK Ljubno ob Savinji : KNK Odred Kozje 2 : 0(1 : 0)
05.10.19 NK Šoštanj : NK Vojnik 4 : 1(1 : 1)
7. krog  12.10.19 
12.10.19 KNK Odred Kozje : NK Šoštanj 2 : 4(2 : 3)
12.10.19 NK Savinjska Vransko : NK Ljubno ob Savinji 0 : 1(0 : 0)
12.10.19 NK Laško : NK Posavje Krško 1 : 3(0 : 1)
12.10.19 NK Šmarje pri Jelšah : NK Žalec 3 : 2(2 : 1)
12.10.19 Mons Claudius : ND Mozirje 0 : 2(0 : 2)
8. krog  19.10.19 
19.10.19 NK Žalec : Mons Claudius 2 : 2(2 : 0)
23.10.19 NK Šmarje pri Jelšah : NK Posavje Krško 3 : 1(2 : 0)
19.10.19 NK Ljubno ob Savinji : NK Laško 2 : 2(1 : 1)
19.10.19 NK Šoštanj : NK Savinjska Vransko 1 : 1(0 : 0)
19.10.19 NK Vojnik : KNK Odred Kozje 1 : 0(0 : 0)
9. krog  26.10.19 
26.10.19 NK Vojnik : NK Savinjska Vransko 1 : 1(0 : 1)
26.10.19 NK Laško : NK Šoštanj 2 : 2(2 : 0)
26.10.19 NK Šmarje pri Jelšah : NK Ljubno ob Savinji 8 : 0(2 : 0)
26.10.19 Mons Claudius : NK Posavje Krško 1 : 3(0 : 2)
26.10.19 ND Mozirje : NK Žalec 1 : 1(0 : 0)
10. krog  02.11.19 
02.11.19 ND Mozirje : NK Posavje Krško 2 : 2(1 : 1)
02.11.19 NK Ljubno ob Savinji : Mons Claudius 0 : 5(0 : 3)
02.11.19 NK Šoštanj : NK Šmarje pri Jelšah 0 : 2(0 : 1)
02.11.19 NK Vojnik : NK Laško 1 : 0(1 : 0)
02.11.19 KNK Odred Kozje : NK Savinjska Vransko 2 : 2(1 : 0)
11. krog  09.11.19 
09.11.19 NK Laško : KNK Odred Kozje 4 : 0(u.d.)
09.11.19 NK Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 4 : 1(0 : 1)
09.11.19 Mons Claudius : NK Šoštanj 5 : 1(3 : 0)
09.11.19 ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 5 : 2(1 : 1)
09.11.19 NK Žalec : NK Posavje Krško 1 : 3(1 : 1)
12. krog  14.03.20 
14.03.20 NK Žalec : NK Ljubno ob Savinji
14.03.20 ND Mozirje : NK Šoštanj
14.03.20 Mons Claudius : NK Vojnik
14.03.20 NK Šmarje pri Jelšah : KNK Odred Kozje
14.03.20 NK Laško : NK Savinjska Vransko
13. krog  21.03.20 
21.03.20 NK Savinjska Vransko : NK Šmarje pri Jelšah
21.03.20 Mons Claudius : KNK Odred Kozje
21.03.20 NK Vojnik : ND Mozirje
21.03.20 NK Šoštanj : NK Žalec
21.03.20 NK Ljubno ob Savinji : NK Posavje Krško
14. krog  28.03.20 
28.03.20 NK Posavje Krško : NK Šoštanj
28.03.20 NK Žalec : NK Vojnik
28.03.20 ND Mozirje : KNK Odred Kozje
28.03.20 Mons Claudius : NK Savinjska Vransko
28.03.20 NK Šmarje pri Jelšah : NK Laško
15. krog  04.04.20 
04.04.20 NK Laško : Mons Claudius
04.04.20 NK Savinjska Vransko : ND Mozirje
04.04.20 KNK Odred Kozje : NK Žalec
04.04.20 NK Vojnik : NK Posavje Krško
04.04.20 NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji
16. krog  18.04.20 
18.04.20 NK Ljubno ob Savinji : NK Vojnik
18.04.20 NK Posavje Krško : KNK Odred Kozje
18.04.20 NK Žalec : NK Savinjska Vransko
18.04.20 ND Mozirje : NK Laško
18.04.20 Mons Claudius : NK Šmarje pri Jelšah
17. krog  25.04.20 
25.04.20 NK Šmarje pri Jelšah : ND Mozirje
25.04.20 NK Laško : NK Žalec
25.04.20 NK Posavje Krško : NK Savinjska Vransko
25.04.20 KNK Odred Kozje : NK Ljubno ob Savinji
25.04.20 NK Vojnik : NK Šoštanj
18. krog  02.05.20 
02.05.20 NK Šoštanj : KNK Odred Kozje
02.05.20 NK Ljubno ob Savinji : NK Savinjska Vransko
02.05.20 NK Posavje Krško : NK Laško
02.05.20 NK Žalec : NK Šmarje pri Jelšah
02.05.20 ND Mozirje : Mons Claudius
19. krog  09.05.20 
09.05.20 Mons Claudius : NK Žalec
09.05.20 NK Posavje Krško : NK Šmarje pri Jelšah
09.05.20 NK Laško : NK Ljubno ob Savinji
09.05.20 NK Savinjska Vransko : NK Šoštanj
09.05.20 KNK Odred Kozje : NK Vojnik
20. krog  16.05.20 
16.05.20 NK Savinjska Vransko : NK Vojnik
16.05.20 NK Šoštanj : NK Laško
16.05.20 NK Ljubno ob Savinji : NK Šmarje pri Jelšah
16.05.20 NK Posavje Krško : Mons Claudius
16.05.20 NK Žalec : ND Mozirje
21. krog  23.05.20 
23.05.20 NK Posavje Krško : ND Mozirje
23.05.20 Mons Claudius : NK Ljubno ob Savinji
23.05.20 NK Šmarje pri Jelšah : NK Šoštanj
23.05.20 NK Laško : NK Vojnik
23.05.20 NK Savinjska Vransko : KNK Odred Kozje
22. krog  30.05.20 
30.05.20 KNK Odred Kozje : NK Laško
30.05.20 NK Vojnik : NK Šmarje pri Jelšah
30.05.20 NK Šoštanj : Mons Claudius
30.05.20 NK Ljubno ob Savinji : ND Mozirje
30.05.20 NK Posavje Krško : NK Žalec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
11. krog 09.11.19
NK Žalec : NK Posavje Krško 1 : 3
Mons Claudius : NK Šoštanj 5 : 1
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 5 : 2
NK Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 4 : 1
NK Laško : KNK Odred Kozje 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan