Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2SML – vzhod  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
   LISTA STRELCEV 6. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Pušnik Nejc Drava Dakinda Ptuj 5 0 0
Gobec Tomi Rogaška - Rogatec 5 0 0
Poberžnik Ven NŠ Dravograd 5 2 0
Brest Marko Drava Dakinda Ptuj 4 1 0
Žižek Marcel Drava Dakinda Ptuj 4 1 0
Jelen Luka NK Šampion 3 0 0
Fekete Dániel NK Nafta 1903 3 0 0
Kovačič Aljaž Kety Emmi Bistrica 3 1 0
Koman Andrej NK Jarenina 2 0 0
Fišer Valentin Rogaška - Rogatec 2 0 0
Hozjan Gašper NK Vipoll Veržej 2 0 0
Toth Teo NK Jarenina 2 0 0
Pavšič Sašo NK Nafta 1903 2 0 0
Založnik Aljaž NŠ Dravograd 2 0 0
Kapun Enej Kety Emmi Bistrica 2 0 0
Pokeržnik Jakob NK Jarenina 2 0 0
Roj Tibor Kety Emmi Bistrica 2 0 0
Bernardis Jaka NŠ Dravograd 2 0 0
Kociper Denis Beltinci Klima Tratnjek 2 1 0
Maček Jaka Kety Emmi Bistrica 1 0 0
Fras Denis Drava Dakinda Ptuj 1 0 0
Šimundža Jure NK MB Tabor 1 0 0
Rakar Michael NK Šampion 1 0 0
Grešovnik Žiga NŠ Dravograd 1 0 0
Koščak Lovro NK Nafta 1903 1 0 0
Filipović Luka NK MB Tabor 1 0 0
Hari Luka Beltinci Klima Tratnjek 1 0 0
Zavšek Urban Rogaška - Rogatec 1 0 0
Vegič Jure Beltinci Klima Tratnjek 1 0 0
Zlatoper Dobrijević Filip NK Jarenina 1 0 0
Horvat Amadeos NK Vipoll Veržej 1 0 0
Barbarič Niko NK Vipoll Veržej 1 0 0
Ploj Alen NK Jarenina 1 0 0
Trost Žan NK Vipoll Veržej 1 0 0
Petrušić Siniša NK MB Tabor 1 0 0
Lesar Martin Michael NK Nafta 1903 1 0 0
Sakač Leon NK Nafta 1903 1 0 0
Glinšek Mišel Kety Emmi Bistrica 1 0 0
Levačič Žan NK MB Tabor 1 0 0
Savić Nikola NK MB Tabor 1 0 0
Peček Niko Rogaška - Rogatec 1 0 0
Golob Grega NK Šampion 1 0 0
Žvikart Mark NK Vipoll Veržej 1 0 0
Smolko Matjaž NK MB Tabor 1 0 0
Kompan Lan Martin NK MB Tabor 1 0 0
Obretan Nejc NŠ Dravograd 1 0 0
Križnik Sašo NK Šampion 1 0 0
Veselaj Arian Rogaška - Rogatec 1 0 0
Lukić Lucas NK Jarenina 1 0 0
Drevenšek Niko Drava Dakinda Ptuj 1 1 0
Šupljika Mateo NK Nafta 1903 1 1 0
Žužek Žan Žak NK Šampion 1 1 0
Pernek Aljaž NK MB Tabor 1 1 0
Horvat Tadej Beltinci Klima Tratnjek 1 0 1
Izak Anže NŠ Dravograd 0 0 1
Berzak Tim NK Jarenina 0 0 1
ŠZ - Število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
3. krog 14.09.19
NK Savinjska Vransko : Mons Claudius 2 : 0
NK Laško : NK Šmarje pri Jelšah 1 : 6
NK Šoštanj : NK Posavje Krško 2 : 2
NK Vojnik : NK Žalec 1 : 1
KNK Odred Kozje : ND Mozirje 1 : 5
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan