Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  2SML – vzhod  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
   LISTA STRELCEV 16. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Brest Marko Drava Dakinda Ptuj 13 1 0
Pušnik Nejc Drava Dakinda Ptuj 11 0 0
Gobec Tomi Rogaška - Rogatec 11 0 0
Kapun Enej Kety Emmi Bistrica 10 0 0
Žvikart Mark NK Vipoll Veržej 9 0 0
Žižek Marcel Drava Dakinda Ptuj 8 1 0
Kociper Denis Beltinci Klima Tratnjek 8 1 0
Poberžnik Ven NŠ Dravograd 8 2 0
Roj Tibor Kety Emmi Bistrica 7 0 0
Kovačič Aljaž Kety Emmi Bistrica 7 2 0
Berden Tilen NK Vipoll Veržej 6 0 0
Koščak Lovro NK Nafta 1903 6 0 0
Pokeržnik Jakob NK Jarenina 6 0 0
Pernek Aljaž MB Tabor 6 2 0
Šupljika Mateo NK Nafta 1903 6 2 0
Dvoršak Gal Kety Emmi Bistrica 5 0 0
Savić Nikola MB Tabor 5 0 0
Erhatič Nik Drava Dakinda Ptuj 5 0 0
Obretan Nejc NŠ Dravograd 5 0 0
Toth Teo NK Jarenina 4 0 0
Korošec Miha NK Šampion 4 0 0
Vurušić Leo NK Nafta 1903 4 0 0
Fekete Dániel NK Nafta 1903 4 0 0
Fišer Valentin Rogaška - Rogatec 4 0 0
Hari Luka Beltinci Klima Tratnjek 4 0 0
Založnik Aljaž NŠ Dravograd 4 0 0
Fras Denis Drava Dakinda Ptuj 4 0 0
Ahmetović Salkan NŠ Dravograd 4 0 0
Bernardis Jaka NŠ Dravograd 4 0 0
Barbarič Niko NK Vipoll Veržej 4 1 0
Križnik Sašo NK Šampion 4 2 0
Kranjec Marsel NK Vipoll Veržej 3 0 0
Zavšek Urban Rogaška - Rogatec 3 0 0
Rakar Michael NK Šampion 3 0 0
Šimunković Bruno NK Nafta 1903 3 0 0
Šimundža Jure MB Tabor 3 0 0
Petrušić Siniša MB Tabor 3 0 0
Sakač Leon NK Nafta 1903 3 0 0
Jelen Luka NK Šampion 3 0 0
Godec Miha Kety Emmi Bistrica 3 0 0
Zupanc Andraž NK Šampion 3 0 0
Smolko Matjaž MB Tabor 3 0 0
Vengust Luka NK Šampion 3 1 0
Kovač Kristijan NŠ Dravograd 3 1 0
Rožič Alen NK Šampion 2 0 0
Filipović Luka MB Tabor 2 0 0
Korez Andraž Rogaška - Rogatec 2 0 0
Mesarič Miha Drava Dakinda Ptuj 2 0 0
Baranja Adamo Beltinci Klima Tratnjek 2 0 0
Ferk Marko Drava Dakinda Ptuj 2 0 0
Kompan Lan Martin MB Tabor 2 0 0
Koman Andrej NK Jarenina 2 0 0
Hozjan Gašper NK Vipoll Veržej 2 0 0
Trost Žan NK Vipoll Veržej 2 0 0
Pavšič Sašo NK Nafta 1903 2 0 0
Lesar Martin Michael NK Nafta 1903 2 0 0
Lukić Lucas NK Jarenina 2 0 0
Zlatoper Dobrijević Filip NK Jarenina 2 0 0
Golob Grega NK Šampion 2 0 0
Martinčič Jaša Kety Emmi Bistrica 2 0 0
Pušnik Nik NK Šampion 2 0 0
Horvat Amadeos NK Vipoll Veržej 2 0 0
Glinšek Mišel Kety Emmi Bistrica 2 0 0
Peček Niko Rogaška - Rogatec 2 0 0
Ivanuš Alen Rogaška - Rogatec 2 0 0
Legen Anže Beltinci Klima Tratnjek 2 1 0
Lazar Jure NK Jarenina 2 1 0
Žužek Žan Žak NK Šampion 2 2 0
Čeh Rok Drava Dakinda Ptuj 1 0 0
Bojnec Jaša Drava Dakinda Ptuj 1 0 0
Oder Svit NŠ Dravograd 1 0 0
Veselaj Arian Rogaška - Rogatec 1 0 0
Skralovnik Anže NŠ Dravograd 1 0 0
Berden David NK Nafta 1903 1 0 0
Plajnšek Aljoša Drava Dakinda Ptuj 1 0 0
Svenšek Jure Kety Emmi Bistrica 1 0 0
Vegič Jure Beltinci Klima Tratnjek 1 0 0
Ploj Alen NK Jarenina 1 0 0
Šabani Asrit Kety Emmi Bistrica 1 0 0
Maček Jaka Kety Emmi Bistrica 1 0 0
Vreže Žan NK Šampion 1 0 0
Šnofl Rok NK Jarenina 1 0 0
Grešovnik Žiga NŠ Dravograd 1 0 0
Levačič Žan MB Tabor 1 0 0
Drevenšek Niko Drava Dakinda Ptuj 1 1 0
Pušnik Matic Kety Emmi Bistrica 1 0 1
Plej Jan NK Nafta 1903 1 0 1
Horvat Tadej Beltinci Klima Tratnjek 1 0 1
Draškovič Benjamin Beltinci Klima Tratnjek 0 0 1
Izak Anže NŠ Dravograd 0 0 1
Berzak Tim NK Jarenina 0 0 1
ŠZ - Število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
11. krog 09.11.19
NK Žalec : NK Posavje Krško 1 : 3
Mons Claudius : NK Šoštanj 5 : 1
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 5 : 2
NK Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 4 : 1
NK Laško : KNK Odred Kozje 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan