Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Medobčinska članska liga Golgeter  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
1. krog  01.09.18 
01.09.18 * Fosilum Šentjur : NK Žalec 3 : 4(2 : 1)
01.09.18 NK Ljubno ob Savinji : NK AS System Šmarje pri Jelšah 0 : 0(0 : 0)
18.09.18 NK Šoštanj : ND Mozirje 0 : 3(0 : 2)
02.09.18 NK Vojnik : KNK Odred Kozje 1 : 2(1 : 2)
2. krog  08.09.18 
19.09.18 * Fosilum Šentjur : KNK Odred Kozje 1 : 3(0 : 1)
08.09.18 NK Vojnik : ND Mozirje 1 : 2(1 : 1)
08.09.18 NK AS System Šmarje pri Jelšah : NK Šoštanj 1 : 1(0 : 1)
08.09.18 NK Žalec : NK Ljubno ob Savinji 2 : 1(2 : 0)
3. krog  15.09.18 
15.09.18 NK Ljubno ob Savinji : * Fosilum Šentjur 1 : 3(1 : 2)
15.09.18 NK Šoštanj : NK Žalec 3 : 2(1 : 2)
15.09.18 NK AS System Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 7 : 1(3 : 0)
15.09.18 KNK Odred Kozje : ND Mozirje 1 : 1(1 : 1)
4. krog  22.09.18 
25.09.18 * Fosilum Šentjur : ND Mozirje 0 : 0(0 : 0)
22.09.18 NK AS System Šmarje pri Jelšah : KNK Odred Kozje 0 : 0(0 : 0)
22.09.18 NK Žalec : NK Vojnik 10 : 0(7 : 0)
22.09.18 NK Ljubno ob Savinji : NK Šoštanj 3 : 2(1 : 2)
5. krog  29.09.18 
29.09.18 NK Šoštanj : * Fosilum Šentjur 2 : 5(1 : 2)
29.09.18 NK Vojnik : NK Ljubno ob Savinji 0 : 0(0 : 0)
29.09.18 KNK Odred Kozje : NK Žalec 1 : 1(0 : 0)
29.09.18 ND Mozirje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1(1 : 1)
6. krog  06.10.18 
06.10.18 * Fosilum Šentjur : NK AS System Šmarje pri Jelšah 0 : 2(0 : 1)
06.10.18 NK Žalec : ND Mozirje 1 : 4(1 : 2)
06.10.18 NK Ljubno ob Savinji : KNK Odred Kozje 0 : 0(0 : 0)
06.10.18 NK Šoštanj : NK Vojnik 5 : 1(4 : 1)
7. krog  13.10.18 
13.10.18 NK Vojnik : * Fosilum Šentjur 2 : 4(0 : 1)
13.10.18 KNK Odred Kozje : NK Šoštanj 2 : 0(0 : 0)
13.10.18 ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 2 : 0(1 : 0)
13.10.18 NK AS System Šmarje pri Jelšah : NK Žalec 3 : 4(1 : 2)
8. krog  20.10.18 
20.10.18 NK AS System Šmarje pri Jelšah : NK Ljubno ob Savinji 2 : 0(0 : 0)
20.10.18 ND Mozirje : NK Šoštanj 1 : 0(0 : 0)
31.10.18 KNK Odred Kozje : NK Vojnik 9 : 2(4 : 0)
9. krog  27.10.18 
27.10.18 ND Mozirje : NK Vojnik 4 : 0(2 : 0)
27.10.18 NK Šoštanj : NK AS System Šmarje pri Jelšah 0 : 5(0 : 2)
27.10.18 NK Ljubno ob Savinji : NK Žalec 0 : 4(0 : 1)
10. krog  03.11.18 
31.10.18 NK Žalec : NK Šoštanj 3 : 1(1 : 0)
03.11.18 NK Vojnik : NK AS System Šmarje pri Jelšah 0 : 6(0 : 3)
03.11.18 ND Mozirje : KNK Odred Kozje 0 : 1(0 : 0)
11. krog  10.11.18 
10.11.18 KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1(0 : 0)
10.11.18 NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0(0 : 0)
10.11.18 NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3(3 : 0)
12. krog  16.03.19 
16.03.19 NK Ljubno ob Savinji : NK Vojnik 2 : 0(1 : 0)
16.03.19 NK Žalec : KNK Odred Kozje 3 : 0(1 : 0)
16.03.19 NK AS System Šmarje pri Jelšah : ND Mozirje 2 : 2(1 : 0)
13. krog  23.03.19 
23.03.19 ND Mozirje : NK Žalec 0 : 0(0 : 0)
20.04.19 KNK Odred Kozje : NK Ljubno ob Savinji 8 : 0(2 : 0)
23.03.19 NK Vojnik : NK Šoštanj 0 : 7(0 : 3)
14. krog  30.03.19 
10.04.19 NK Šoštanj : KNK Odred Kozje 3 : 1(1 : 1)
30.03.19 NK Ljubno ob Savinji : ND Mozirje 0 : 3(0 : 0)
30.03.19 NK Žalec : NK AS System Šmarje pri Jelšah 3 : 1(2 : 1)
15. krog  06.04.19 
06.04.19 NK Ljubno ob Savinji : NK AS System Šmarje pri Jelšah 2 : 1(0 : 0)
06.04.19 NK Šoštanj : ND Mozirje 1 : 1(0 : 1)
06.04.19 NK Vojnik : KNK Odred Kozje 1 : 7(0 : 2)
16. krog  13.04.19 
13.04.19 ND Mozirje : NK Vojnik 1 : 0(1 : 0)
13.04.19 NK AS System Šmarje pri Jelšah : NK Šoštanj 5 : 2(3 : 0)
13.04.19 NK Žalec : NK Ljubno ob Savinji 4 : 0(1 : 0)
17. krog  27.04.19 
27.04.19 NK Šoštanj : NK Žalec 0 : 3(0 : 0)
27.04.19 NK Vojnik : NK AS System Šmarje pri Jelšah 0 : 8(0 : 3)
27.04.19 KNK Odred Kozje : ND Mozirje 4 : 1(1 : 1)
18. krog  04.05.19 
04.05.19 NK AS System Šmarje pri Jelšah : KNK Odred Kozje 2 : 1(0 : 0)
04.05.19 NK Vojnik : NK Žalec 0 : 6(0 : 1)
04.05.19 NK Ljubno ob Savinji : NK Šoštanj 0 : 3(0 : 2)
19. krog  11.05.19 
11.05.19 NK Vojnik : NK Ljubno ob Savinji 3 : 1(0 : 0)
11.05.19 KNK Odred Kozje : NK Žalec 0 : 5(0 : 2)
11.05.19 ND Mozirje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1(0 : 1)
20. krog  18.05.19 
16.05.19 NK Žalec : ND Mozirje 3 : 0(2 : 0)
18.05.19 NK Ljubno ob Savinji : KNK Odred Kozje 1 : 3(0 : 2)
22.05.19 NK Šoštanj : NK Vojnik 11 : 1(3 : 0)
21. krog  25.05.19 
25.05.19 KNK Odred Kozje : NK Šoštanj 3 : 2(1 : 2)
25.05.19 ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 0 : 0(0 : 0)
25.05.19 NK AS System Šmarje pri Jelšah : NK Žalec 2 : 2(1 : 1)
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga - Golgeter 19/20
11. krog 09.11.19
NK Žalec : NK Posavje Krško 1 : 3
Mons Claudius : NK Šoštanj 5 : 1
ND Mozirje : NK Ljubno ob Savinji 5 : 2
NK Šmarje pri Jelšah : NK Vojnik 4 : 1
NK Laško : KNK Odred Kozje 4 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan