Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  Štajerska nogometna liga  
/ Rezultati / Lista strelcev / Fair play lestvica / Prepoved igranja / Razporedi tekem / Barve dresov /
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
1. Fosilum Šentjur 22 14 3 5 39:20 45
2. Šoštanj 22 13 3 6 54:24 42
3. Tehnotim Pesnica (-6) 22 14 5 3 41:18 41
4. Žalec 22 13 1 8 45:35 40
5. Marles hiše 22 12 1 9 39:36 37
6. Radlje 22 10 4 8 35:32 34
7. Pohorje 22 10 2 10 54:46 32
8. Peca 22 8 5 9 35:39 29
9. Slovenj Gradec 22 5 5 12 30:53 20
10. Lenart 22 5 4 13 30:42 19
11. Paloma 22 5 3 14 23:44 18
12. Kovinar Tezno 22 4 2 16 26:62 14
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - Število tekem   - Število točk
   REZULTATI
22. krog 15.06.13
Tehnotim Pesnica:Pohorje 3:0 (0:0) zapisnik
Kovinar Tezno:Slovenj Gradec 2:3 (0:0) zapisnik
Radlje:Lenart 1:1 (0:1) zapisnik
Fosilum Šentjur:Šoštanj 2:0 (1:0) zapisnik
Žalec:Marles hiše 5:1 (4:0) zapisnik
Peca:Paloma 2:3 (2:1) zapisnik
21. krog 08.06.13
Paloma:Tehnotim Pesnica 1:2 (1:1) zapisnik
Marles hiše:Peca 3:1 (1:0) zapisnik
Šoštanj:Žalec 2:0 (1:0) zapisnik
Lenart:Fosilum Šentjur 1:2 (0:1) zapisnik
Slovenj Gradec:Radlje 2:2 (2:1) zapisnik
Pohorje:Kovinar Tezno 7:2 (1:1) zapisnik
20. krog 01.06.13
Tehnotim Pesnica:Kovinar Tezno 3:0 (2:0) zapisnik
Fosilum Šentjur:Slovenj Gradec 2:1 (0:1) zapisnik
Žalec:Lenart 2:1 (2:1) zapisnik
Paloma:Marles hiše 3:2 (2:2) zapisnik
Peca:Šoštanj 1:5 (0:1) zapisnik
Radlje:Pohorje 2:2 (1:2) zapisnik
19. krog 25.05.13
Šoštanj:Paloma 1:2 (1:2) zapisnik
Lenart:Peca 3:3 (2:0) zapisnik
Slovenj Gradec:Žalec 1:3 (0:0) zapisnik
Pohorje:Fosilum Šentjur 1:2 (0:1) zapisnik
Marles hiše:Tehnotim Pesnica 0:2 (0:0) zapisnik
Kovinar Tezno:Radlje 1:0 (0:0) zapisnik
18. krog 22.05.13
Fosilum Šentjur:Kovinar Tezno 3:2 (1:1) zapisnik
Žalec:Pohorje 1:3 (1:1) zapisnik
Paloma:Lenart 0:1 (0:1) zapisnik
Marles hiše:Šoštanj 0:0 (0:0) zapisnik
Tehnotim Pesnica:Radlje 3:1 (2:0) zapisnik
Peca:Slovenj Gradec 0:1 (0:1) zapisnik
17. krog 18.05.13
Šoštanj:Tehnotim Pesnica 3:0 (0:0) zapisnik
Lenart:Marles hiše 0:3 (0:1) zapisnik
Slovenj Gradec:Paloma 0:0 (0:0) zapisnik
Pohorje:Peca 5:2 (1:1) zapisnik
Radlje:Fosilum Šentjur 2:0 (2:0) zapisnik
Kovinar Tezno:Žalec 2:1 (1:0) zapisnik
16. krog 11.05.13
Tehnotim Pesnica:Fosilum Šentjur 0:0 (0:0) zapisnik
Žalec:Radlje 3:0 (2:0) zapisnik
Paloma:Pohorje 4:2 (3:0) zapisnik
Marles hiše:Slovenj Gradec 6:1 (1:1) zapisnik
Šoštanj:Lenart 7:1 (4:0) zapisnik
Peca:Kovinar Tezno 3:2 (3:0) zapisnik
15. krog 04.05.13
Lenart:Tehnotim Pesnica 0:1 (0:0) zapisnik
Slovenj Gradec:Šoštanj 0:3 (0:3) zapisnik
Pohorje:Marles hiše 0:3 (0:1) zapisnik
Fosilum Šentjur:Žalec 1:0 (1:0) zapisnik
Radlje:Peca 0:4 (0:3) zapisnik
Kovinar Tezno:Paloma 1:1 (1:1) zapisnik
14. krog 27.04.13
Tehnotim Pesnica:Žalec 0:1 (0:0) zapisnik
Paloma:Radlje 0:1 (0:1) zapisnik
Marles hiše:Kovinar Tezno 1:2 (1:0) zapisnik
Šoštanj:Pohorje 3:1 (1:0) zapisnik
Lenart:Slovenj Gradec 3:0 (1:0) zapisnik
Peca:Fosilum Šentjur 0:0 (0:0) zapisnik
13. krog 20.04.13
Slovenj Gradec:Tehnotim Pesnica 0:1 (0:0) zapisnik
Pohorje:Lenart 2:0 (2:0) zapisnik
Fosilum Šentjur:Paloma 4:0 (1:0) zapisnik
Žalec:Peca 1:1 (0:0) zapisnik
Radlje:Marles hiše 2:1 (1:1) zapisnik
Kovinar Tezno:Šoštanj 1:5 (0:1) zapisnik
12. krog 13.04.13
Tehnotim Pesnica:Peca 2:0 (0:0) zapisnik
Paloma:Žalec 0:3 (0:1) zapisnik
Marles hiše:Fosilum Šentjur 1:0 (0:0) zapisnik
Šoštanj:Radlje 1:2 (1:0) zapisnik
Lenart:Kovinar Tezno 2:0 (1:0) zapisnik
Slovenj Gradec:Pohorje 3:3 (2:1) zapisnik
11. krog 03.11.12
Pohorje:Tehnotim Pesnica 2:3 (0:3) zapisnik
Slovenj Gradec:Kovinar Tezno 5:2 (2:1) zapisnik
Lenart:Radlje 1:1 (1:0) zapisnik
Šoštanj:Fosilum Šentjur 1:2 (0:0) zapisnik
Marles hiše:Žalec 4:1 (0:1) zapisnik
Paloma:Peca 1:2 (1:2) zapisnik
10. krog 27.10.12
Tehnotim Pesnica:Paloma 3:0 (2:0) zapisnik
Žalec:Šoštanj 4:2 (2:2) zapisnik
Fosilum Šentjur:Lenart 4:2 (1:2) zapisnik
Peca:Marles hiše 0:3 (0:2) zapisnik
Radlje:Slovenj Gradec 4:0 (2:0) zapisnik
Kovinar Tezno:Pohorje 1:7 (0:5) zapisnik
9. krog 20.10.12
Pohorje:Radlje 4:1 (2:1) zapisnik
Slovenj Gradec:Fosilum Šentjur 0:2 (0:1) zapisnik
Lenart:Žalec 2:4 (0:1) zapisnik
Šoštanj:Peca 4:1 (1:1) zapisnik
Marles hiše:Paloma 1:0 (0:0) zapisnik
Kovinar Tezno:Tehnotim Pesnica 0:1 (0:0) zapisnik
8. krog 13.10.12
Tehnotim Pesnica:Marles hiše 5:0 (3:0) zapisnik
Paloma:Šoštanj 0:2 (0:1) zapisnik
Žalec:Slovenj Gradec 4:1 (0:1) zapisnik
Fosilum Šentjur:Pohorje 2:1 (0:1) zapisnik
Peca:Lenart 2:0 (1:0) zapisnik
Radlje:Kovinar Tezno 2:0 (2:0) zapisnik
7. krog 06.10.12
Pohorje:Žalec 0:3 (0:2) zapisnik
Slovenj Gradec:Peca 1:1 (0:0) zapisnik
Lenart:Paloma 3:0 (2:0) zapisnik
Šoštanj:Marles hiše 1:2 (0:0) zapisnik
Radlje:Tehnotim Pesnica 4:0 (1:0) zapisnik
Kovinar Tezno:Fosilum Šentjur 1:0 (1:0) zapisnik
6. krog 29.09.12
Tehnotim Pesnica:Šoštanj 2:2 (0:1) zapisnik
Marles hiše:Lenart 1:0 (0:0) zapisnik
Paloma:Slovenj Gradec 0:2 (0:1) zapisnik
Žalec:Kovinar Tezno 2:1 (2:0) zapisnik
Fosilum Šentjur:Radlje 3:1 (1:0) zapisnik
Peca:Pohorje 5:1 (2:0) zapisnik
5. krog 22.09.12
Fosilum Šentjur:Tehnotim Pesnica 0:0 (0:0) zapisnik
Pohorje:Paloma 3:1 (2:0) zapisnik
Slovenj Gradec:Marles hiše 2:3 (0:1) zapisnik
Lenart:Šoštanj 1:1 (1:1) zapisnik
Radlje:Žalec 3:2 (1:1) zapisnik
Kovinar Tezno:Peca 2:3 (1:3) zapisnik
4. krog 15.09.12
Tehnotim Pesnica:Lenart 2:1 (0:0) zapisnik
Šoštanj:Slovenj Gradec 3:0 (2:0) zapisnik
Marles hiše:Pohorje 0:1 (0:1) zapisnik
Paloma:Kovinar Tezno 1:1 (1:0) zapisnik
Žalec:Fosilum Šentjur 2:1 (1:1) zapisnik
Peca:Radlje 2:0 (1:0) zapisnik
3. krog 08.09.12
Radlje:Paloma 3:1 (1:0) zapisnik
Slovenj Gradec:Lenart 3:1 (2:0) zapisnik
Pohorje:Šoštanj 2:3 (0:1) zapisnik
Žalec:Tehnotim Pesnica 0:5 (0:3) zapisnik
Fosilum Šentjur:Peca 2:0 (1:0) zapisnik
Kovinar Tezno:Marles hiše 2:3 (0:3) zapisnik
2. krog 01.09.12
Tehnotim Pesnica:Slovenj Gradec 3:3 (1:1) zapisnik
Lenart:Pohorje 1:2 (1:1) zapisnik
Šoštanj:Kovinar Tezno 4:0 (2:0) zapisnik
Marles hiše:Radlje 0:3 (0:2) zapisnik
Paloma:Fosilum Šentjur 3:2 (2:1) zapisnik
Peca:Žalec 2:0 (1:0) zapisnik
1. krog 25.08.12
Radlje:Šoštanj 0:1 (0:0) zapisnik
Žalec:Paloma 3:2 (2:2) zapisnik
Fosilum Šentjur:Marles hiše 5:1 (4:1) zapisnik
Pohorje:Slovenj Gradec 5:1 (3:1) zapisnik
Peca:Tehnotim Pesnica 0:0 (0:0) zapisnik
Kovinar Tezno:Lenart 1:5 (1:3) zapisnik
MLAJŠI CICIBANI U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM MČL-GOLGETER
Medobčinska članska liga Golgeter 18/19
11. krog 10.11.18
NK Šoštanj : NK Ljubno ob Savinji 4 : 3
KNK Odred Kozje : NK AS System Šmarje pri Jelšah 1 : 1
ND Mozirje : Fosilum Šentjur 6 : 1
NK Žalec : NK Vojnik 2 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan