Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska članska liga Golgeter 14/15
  Zapisnik: 15. krog 09.05.15
   TEKMA: KNK Odred Kozje - NK Brežice 1919 0:3 (0:0)
   Kraj: KOZJE - KOZJE    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Halilović Denis
   1. pomočnik: Žohar Urban
   2. pomočnik: Šepec Anže
   Delegat: Narat Andrej
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje
Priimek in ime
  1  Hartl Blaž (V)
  2  Vodeb Julijan
  4  Zorenč Rok
  6  Agrež Kevin
  7  Baliban Dejan
  9  Somunčić Jovica
  13  Levstik Andrej
  14  Omerzu Franc
  15  Leskovar Žiga
  17  Štus Iztok (K)
  19  Štus Sandi
   NK Brežice 1919
Priimek in ime
  1  Šepetavc Tadej (V)
  2  Mladiček Ivan
  3  Lokar Klaudio
  5  Kržan Miha
  6  Zofič Iztok
  9  Baznik Rok
  10  Gatarič Nikola
  11  Mirkac Matej
  14  Drugovič Robert
  15  Cedrick Angelo King
  17  Smukovič Anže (K)
  Rezervni igralci
  5  Zorenč Tomaž
  16  Narat Marko
  18  Bračun Matej
  22  Bedek Jure
  Rezervni igralci
  4  Golobič Jože
  7  Budič Rok
  8  Gramc Jure
  12  Miljanović Saša (V)
  13  Ameti Lavdrim
  16  Zorko Daniel
   TRENER
   KNK Odred Kozje
   NK Brežice 1919
   STRELCI
   KNK Odred Kozje
   NK Brežice 1919
   0:1   10 - Gatarič Nikola (55') 
   0:2   2 - Mladiček Ivan (73') 
   0:3   10 - Gatarič Nikola (77') 
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje
    13 - Levstik Andrej (40')
    7 - Baliban Dejan (52')
    17 - Štus Iztok (57')
    4 - Zorenč Rok (67')
    22 - Bedek Jure (75')
   NK Brežice 1919
    7 - Budič Rok (83')
    13 - Ameti Lavdrim (87')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje
    17 - Štus Iztok (92')
   NK Brežice 1919
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje
  Minuta  Igralec
  59'     22 - Bedek Jure
       9 - Somunčić Jovica
   NK Brežice 1919
  Minuta  Igralec
  72'     4 - Golobič Jože
       15 - Cedrick Angelo King
  79'     7 - Budič Rok
       17 - Smukovič Anže
  83'     13 - Ameti Lavdrim
       9 - Baznik Rok
  86'     8 - Gramc Jure
       11 - Mirkac Matej
  86'     16 - Zorko Daniel
       3 - Lokar Klaudio
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan