Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska članska liga Golgeter 14/15
  Zapisnik: 13. krog 18.04.15
   TEKMA: KNK Odred Kozje - NK Šoštanj 3:2 (1:1)
   Kraj: Kozje - Kozje    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Pahole Jože
   1. pomočnik: Štefane Dejan
   2. pomočnik: Kopinšek Borut
   Delegat: Kelenc Anton
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje
Priimek in ime
  1  Hartl Blaž (V)
  4  Zorenč Rok
  6  Agrež Kevin
  7  Baliban Dejan
  9  Somunčić Jovica
  10  Lojen Denis
  13  Levstik Andrej
  14  Omerzu Franc
  15  Leskovar Žiga
  17  Štus Iztok (K)
  22  Bedek Jure
   NK Šoštanj
Priimek in ime
  1  Šlutej Adrijan (V)
  2  Duraković Adel
  3  Stropnik Aljaž
  4  Bulajić Nikola
  5  Šlutej Urban
  6  Glavina Denis
  8  Vasić Dragan
  9  Šmon Miha
  11  Agić Semir (K)
  14  Petković Goran
  20  Celcer Tilen
  Rezervni igralci
  2  Založnik Primož
  5  Hostnik Davorin
  11  Vah Tomaž
  12  Zorenč Tomaž (V)
  20  Narat Marko
  Rezervni igralci
  7  Omerović Anel
  13  Smajlovič Mersad
  15  Beganović Seudin
  16  Muratović Samir
   TRENER
   KNK Odred Kozje
   NK Šoštanj
   STRELCI
   KNK Odred Kozje
   1:1 13 - Levstik Andrej (37')
   2:2 15 - Leskovar Žiga (85')
   3:2 10 - Lojen Denis (89')
   NK Šoštanj
   0:1   11 - Agić Semir (7') 
   1:2   2 - Duraković Adel (46') 
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje
    7 - Baliban Dejan (42')
   NK Šoštanj
    9 - Šmon Miha (11')
    6 - Glavina Denis (55')
    2 - Duraković Adel (72')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje
   NK Šoštanj
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje
  Minuta  Igralec
  60'     5 - Hostnik Davorin
       9 - Somunčić Jovica
   NK Šoštanj
  Minuta  Igralec
  88'     13 - Smajlovič Mersad
       20 - Celcer Tilen
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
20. krog 13.04.24
Premium Dobrovce : IBLO Podvinci 1 : 1
Šampion : Brežice 1919 Terme Čatež 2 : 3
Drava Ptuj : Koroška Dravograd 5 : 1
Rače : Krško 1 : 1
ZASE Videm : Hajdina 0 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Zavrč 6 : 2
Korotan Prevalje : Šmartno 1928 3 : 1
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan