Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 Medobčinska članska liga Golgeter 14/15
  Zapisnik: 9. krog 25.10.14
   TEKMA: KNK Odred Kozje - Kovinar Štore 4:2 (1:0)
   Kraj: Kozje - Kozje    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Boškič Andrej
   1. pomočnik: Cerovski Marjan
   2. pomočnik: Žohar Urban
   Delegat: Galun Milan
   POSTAVI
   KNK Odred Kozje
Priimek in ime
  1  Hartl Blaž (V,K)
  5  Moškon Matic
  7  Baliban Dejan
  8  Hostnik Nejc
  10  Lojen Denis
  11  Štus Sandi
  13  Levstik Andrej
  14  Omerzu Franc
  17  Leskovar Žiga
  18  Agrež Kevin
  21  Muškatevc Mitja
   Kovinar Štore
Priimek in ime
  1  Krapše Marko (V)
  2  Klinar Timotej Andraž
  3  Šlatau Boštjan
  4  Pungaršek Boris
  5  Žula Andraž
  6  Manojlović Miloš
  7  Taseski Dejan
  8  Čater Matevž
  9  Kocijan Tomaž
  10  Drobne Oskar (K)
  11  Fazliu Liridon
  Rezervni igralci
  2  Vodeb Julijan
  3  Založnik Primož
  12  Zorenč Tomaž (V)
  Rezervni igralci
  12  Jager Zvonko (V)
  13  Arzenšek Matevž
  14  Sedlarevič Nikodin
  15  Jager Anže
   TRENER
   KNK Odred Kozje
   Kovinar Štore
   STRELCI
   KNK Odred Kozje
   1:0 10 - Lojen Denis (30')
   2:0 13 - Levstik Andrej (54')
   3:2 13 - Levstik Andrej (88')
   4:2 17 - Leskovar Žiga (90')
   Kovinar Štore
   2:1   8 - Čater Matevž (66') 
   2:2   11 - Fazliu Liridon (75') 
   OPOMINJANI
   KNK Odred Kozje
    13 - Levstik Andrej (45')
    8 - Hostnik Nejc (55')
    10 - Lojen Denis (87')
   Kovinar Štore
    9 - Kocijan Tomaž (54')
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   KNK Odred Kozje
   Kovinar Štore
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   KNK Odred Kozje
  Minuta  Igralec
  21'     2 - Vodeb Julijan
       21 - Muškatevc Mitja
  46'     12 - Zorenč Tomaž
       1 - Hartl Blaž
   Kovinar Štore
  Minuta  Igralec
  54'     12 - Jager Zvonko
       1 - Krapše Marko
  61'     13 - Arzenšek Matevž
       6 - Manojlović Miloš
  79'     15 - Jager Anže
       7 - Taseski Dejan
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
26. krog 25.05.24
Drava Ptuj : Premium Dobrovce 4 : 2
Rače : Korotan Prevalje 3 : 1
Avto Rajh Ljutomer : Krško 1 : 6
Koroška Dravograd : Brežice 1919 Terme Čatež 1 : 2
Zavrč : IBLO Podvinci 1 : 2
Hajdina : Šmartno 1928 3 : 1
ZASE Videm : Šampion 1 : 3
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan