Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga starejši dečki - skupina B 23/24
  Zapisnik: 2. krog 08.09.23
   TEKMA: NK Laško - NK Imeno 6 : 1 (4 : 0)
   Kraj: Laško - Stadion Huda jama Laško    Gledalcev: 46
   Glavni sodnik Kolman Mark
   1. pomočnik:
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NK Laško
Priimek in ime
  1  Mladenović Stefan (V)
  3  Hrnjački Kovač Lovro
  26  Pentek Jakob (K)
  28  Korat Jure
  55  Čop Matija
  56  Zupančič Nejc
  62  Ašenberger Matevž
  76  Ocvirk Tim
  84  Knez Jaša
  89  Privšek Andraž
  94  Ibrišević Harun
   NK Imeno
Priimek in ime
  1  Šestanj Jaka (V)
  5  Vračun Tadej
  11  Jagrič Tjan (K)
  14  Gunzek Jan
  15  Voga Tian
  22  Trbovc Kmetič Anže
  23  Doberšek Gal
  24  Sovinc Žiga
  30  Pišek Matic
  31  Prah Jon
  36  Vračun Andraž
  Rezervni igralci
  12  Gotar Tjan (V)
  25  Podkoritnik Tereza
  27  Maček Žiga
  29  Bukvar Elvedin
  44  Rezec Tian
  58  Bolčina David
  69  Ulaga Nik
  Rezervni igralci
  3  Totaj Albatrit
   TRENER
   NK Laško
   Privšek Franc
   NK Imeno
   STRELCI
   NK Laško
   1 : 0 55 - Čop Matija (3')
   2 : 0 62 - Ašenberger Matevž (4')11m
   3 : 0 89 - Privšek Andraž (22')
   4 : 0 3 - Hrnjački Kovač Lovro (24')
   5 : 0 62 - Ašenberger Matevž (48')
   5 : 1 76 - Ocvirk Tim (54')AG
   6 : 1 84 - Knez Jaša (56')
   NK Imeno
   OPOMINJANI
   NK Laško
    89 - Privšek Andraž (28')
   NK Imeno
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Laško
   NK Imeno
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Laško
  Minuta  Igralec
  31'     27 - Maček Žiga
       28 - Korat Jure
  44'     44 - Rezec Tian
       56 - Zupančič Nejc
  50'     25 - Podkoritnik Tereza
       27 - Maček Žiga
  61'     29 - Bukvar Elvedin
       44 - Rezec Tian
  63'     12 - Gotar Tjan
       1 - Mladenović Stefan
  63'     69 - Ulaga Nik
       25 - Podkoritnik Tereza
  65'     58 - Bolčina David
       89 - Privšek Andraž
   NK Imeno
  Minuta  Igralec
  2'     3 - Totaj Albatrit
       30 - Pišek Matic
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
14. krog 18.11.23
Premium Dobrovce : Zavrč 0 : 3
Brežice 1919 Terme Čatež : Hajdina 3 : 1
Šampion : Drava Ptuj 0 : 0
Korotan Prevalje : ZASE Videm 1 : 1
Podvinci : Koroška Dravograd 6 : 2
Avto Rajh Ljutomer : Rače 1 : 0
Šmartno 1928 : Krško 1 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan