Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 23/24
  Zapisnik: 3. krog 04.11.23
   TEKMA: NK Vojnik - Mons Claudius 1 : 7 1 : 3
   Kraj: Vojnik - Igrišče Vojnik    Gledalcev: 50
   1. sodnik: Pehar Jakob
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Vojnik
Priimek in ime
  1  Božnik Miha (V)
  3  Očko Val
  4  Koželj Žan
  5  Vengušt Liam
  6  Korošec Jernej
  7  Krajnc Dominik
  8  Kegu Jaka
  9  Skaza Maks (K)
  10  Komes Benjamin
  12  Lilija Filip
  13  Janc Matevž
  15  Špegel Anže
  16  Kumer Matic
  31  Šmarčan Jure (V)
   Mons Claudius
Priimek in ime
  2  Berlet Evan
  4  Turk Ažbe
  5  Kitak Tilen
  6  Tušek Vitan
  7  Brantuša Aljaž
  8  Kitak Žak
  9  Briševac David (K)
  10  Firer Evan
  11  Herček Maj
  13  Vreš Anej
  15  Podhraški Dante
  22  Horvat Thomas (V)
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Vojnik
   Majer Luka
   Mons Claudius
   Kitak Dušan
   STRELCI
   NK Vojnik
   1 : 3 4 - Koželj Žan (25')
   Mons Claudius
   0 : 1   15 - Podhraški Dante (10') 
   0 : 2   15 - Podhraški Dante (13') 
   0 : 3   10 - Firer Evan (16') 
   1 : 4   10 - Firer Evan (35') 
   1 : 5   15 - Podhraški Dante (37') 
   1 : 6   11 - Herček Maj (46') 
   1 : 7   11 - Herček Maj (48') 
   OPOMINJANI
   NK Vojnik
   Mons Claudius
   Uradne osebe
   Uradne osebe
    Kitak Dušan (43')
   IZKLJUČENI
   NK Vojnik
   Mons Claudius
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Vojnik
  Minuta  Igralec
   Mons Claudius
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan