Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina B 23/24
  Zapisnik: 6. krog 07.10.23
   TEKMA: Rudar Velenje C - NK Šmarje A 4 : 6 2 : 3
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Vasle Žan Luka
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje C
Priimek in ime
  3  Pogorevc Žiga
  4  Pavić Parik
  6  Bešlagić Ajdin
  7  Jezernik Jan
  8  Baručić Ajdin
  9  Gavranović Ahmedin
  13  Šabić Ammar
  15  Kukavica Lamar (V)
  16  Smodiš Mitja (K)
  19  Galinec Patrik
  20  Guberinić Mihajlo
  21  Vravnek Tilen
   NK Šmarje A
Priimek in ime
  1  Čakš Matevž (V)
  3  Grabler Lan
  4  Pergamož Aleks
  5  Krašovec Jaka
  6  Horvat Neja
  7  Cmok Tim
  8  Volavšek Žiga
  9  Zagajšek Teo
  10  Plahuta Luka (K)
  11  Pintar Anže
  15  Fon Jaka
  16  Koritnik Marcel
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Rudar Velenje C
   Bernjak Sebastjan
   NK Šmarje A
   Koprivc Martin
   STRELCI
   Rudar Velenje C
   1 : 2 7 - Jezernik Jan (24')
   2 : 2 7 - Jezernik Jan (25')
   3 : 3 7 - Jezernik Jan (35')
   4 : 6 7 - Jezernik Jan (59')
   NK Šmarje A
   0 : 1   10 - Plahuta Luka (4') 
   0 : 2   10 - Plahuta Luka (13') 
   2 : 3   10 - Plahuta Luka (27') 
   3 : 4   7 - Cmok Tim (43') 
   3 : 5   10 - Plahuta Luka (45') 
   3 : 6   7 - Cmok Tim (51') 
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje C
   NK Šmarje A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje C
   NK Šmarje A
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Rudar Velenje C
  Minuta  Igralec
   NK Šmarje A
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan