Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 9. krog 29.10.23
   TEKMA: Rudar Velenje B - NK Celje B 0 : 2 0 : 1
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 80
   1. sodnik: Grošič Kenan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje B
Priimek in ime
  2  Božič Bor
  3  Kuzman Nace
  4  Halilović Kan
  7  Kahvedžić Arnel (V)
  8  Tabaković Arne
  10  Mrkonjić Jan
  12  Skutnik Tim (V)
  13  Fajfar Luka (K)
  14  Mujačić Enis
  15  Obradović Luka
  16  Stanković-Sušec Luka
  17  Buljubašić Sanjin
  18  Vedenik Jaka
  19  Čojić Ian
  20  Pavić Teo
   NK Celje B
Priimek in ime
  1  Ponikvar Igor Lukas (V)
  3  Urankar Berčon Maks
  4  Knez Aleksej
  6  Čajavec Jakov
  7  Tratnik Nejc
  8  Memaj Ledion
  10  Gobec Timon (K)
  11  Rošer Gabriel
  12  Kejžar Lan
  15  Kuzmanović Teodor
  16  Vrejić Stefan
  19  Labohar Nikolaj
  20  Zelenović Aleksander
  21  Štravs Martin
  22  Biščan Filip
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Rudar Velenje B
   Bernjak Sebastjan
   NK Celje B
   Sivko Aljoša
   STRELCI
   Rudar Velenje B
   NK Celje B
   0 : 1   10 - Gobec Timon (5') 
   0 : 2   3 - Urankar Berčon Maks (48') 
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje B
    13 - Fajfar Luka (7')
   NK Celje B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje B
   NK Celje B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Rudar Velenje B
  Minuta  Igralec
   NK Celje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan