Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 5. krog 26.10.23
   TEKMA: Nk Ljubno ob Savinji - Šmartno 1928 2 : 9 2 : 2
   Kraj: Ljubno - Igrišče Foršt Ljubno    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Robnik Primož
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Nk Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  3  Kaker Zagožen Anej
  7  Zamernik Marcel
  9  Klačko Lik David
  11  Atelšek Gal (K)
  12  Robnik Aleks (V)
  13  Plesnik Brdnik Luka
  16  Homar Matic
  17  Nerat Gašper
  18  Poličnik Žmavc Ruben
  21  Rajter Krebs Žiga
  26  Novak Gal
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Trebičnik Jaka (V)
  3  Reberčnik Nik
  4  Mogu Lovro
  5  Vezaj Aris
  6  Rabuza Naj
  8  Šibanc NIk
  9  Brinovec Žiga
  10  Podgrajšek Lan
  11  Matić Uroš
  12  Pačnik Aljaž (V)
  14  Podvršnik Domen (K)
  15  Klemenc Rok
  16  Cotič Lars
  17  Jug Peter
  18  Prauhart Nik
  19  Arčan Vid
  20  Zupan Toni
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Nk Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   Šmartno 1928
   Prašnikar Luka
   STRELCI
   Nk Ljubno ob Savinji
   1 : 1 7 - Zamernik Marcel (19')
   2 : 2 7 - Zamernik Marcel (29')
   Šmartno 1928
   0 : 1   20 - Zupan Toni (7') 
   1 : 2   16 - Cotič Lars (25') 
   2 : 3   9 - Brinovec Žiga (34') 
   2 : 4   14 - Podvršnik Domen (36') 
   2 : 5   17 - Jug Peter (39') 
   2 : 6   8 - Šibanc NIk (49') 
   2 : 7   8 - Šibanc NIk (51') 
   2 : 8   17 - Jug Peter (53') 
   2 : 9   17 - Jug Peter (58') 
   OPOMINJANI
   Nk Ljubno ob Savinji
    11 - Atelšek Gal (59')
   Šmartno 1928
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Nk Ljubno ob Savinji
   Šmartno 1928
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Nk Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan