Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 8. krog 22.10.23
   TEKMA: Šmartno 1928 - ŠD Partizan Prebold 4 : 3 1 : 2
   Kraj: Šmartno ob Paki - Stadion Šmartno ob Paki    Gledalcev: 70
   1. sodnik: Grošič Kenan
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Šmartno 1928
Priimek in ime
  1  Podvršnik Domen (V,K)
  3  Reberčnik Nik
  4  Mogu Lovro
  5  Vezaj Aris
  6  Rabuza Naj
  7  Škrbot Bor
  8  Šibanc NIk
  9  Brinovec Žiga
  10  Podgrajšek Lan
  11  Matić Uroš
  12  Trebičnik Jaka (V)
  16  Cotič Lars
  17  Jug Peter
  18  Prauhart Nik
  20  Zupan Toni
   ŠD Partizan Prebold
Priimek in ime
  1  Ropret Mark (V)
  5  Mežner Mark
  8  Klančnik Tevž
  14  Grčar Vid
  27  Plešivčnik Lenart
  30  Terpin Ožbej
  39  Estigarribia Villasanti Gabriel
  57  Klančnik Jaša
  62  Špegelj Tijan
  63  Naprudnik Matic
  67  basle cene
  68  Ažman Jana
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Šmartno 1928
   Prašnikar Luka
   ŠD Partizan Prebold
   Veligošek Gašper
   STRELCI
   Šmartno 1928
   1 : 0 20 - Zupan Toni (4')
   2 : 2 17 - Jug Peter (42')
   3 : 2 17 - Jug Peter (52')
   4 : 3 20 - Zupan Toni (59')
   ŠD Partizan Prebold
   1 : 1   14 - Grčar Vid (19') 
   1 : 2   14 - Grčar Vid (27') 
   3 : 3   14 - Grčar Vid (55') 
   OPOMINJANI
   Šmartno 1928
    3 - Reberčnik Nik (29')
   ŠD Partizan Prebold
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Šmartno 1928
   ŠD Partizan Prebold
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Šmartno 1928
  Minuta  Igralec
   ŠD Partizan Prebold
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan