Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 8. krog 22.10.23
   TEKMA: NK Vransko - Rudar Velenje B 2 : 6 1 : 4
   Kraj: Vransko - Stadion Videm Vransko    Gledalcev: 40
   1. sodnik: Vasle Žan Luka
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Vransko
Priimek in ime
  1  Grobler Urh (V)
  7  Krivec Nik
  9  Pikl Tim
  10  Hribar Bor
  11  Bradeško Brin
  12  Semprimožnik Matej (V)
  14  Božič Jaka (K)
  15  Jamšek Jan
  16  Urisk Vid
  17  Čater Jan
  22  Smolnikar Žiga
  25  Matko Jaka
  31  Stojakovič Žan
  34  Bregant Ognjen
   Rudar Velenje B
Priimek in ime
  1  Mukić Aner (V)
  4  Halilović Kan
  5  Javornik Jan
  6  Petric Fran
  7  Božič Bor (K)
  8  Tabaković Arne
  9  Fajfar Luka
  10  Mrkonjić Jan
  11  Mujačić Enis
  12  Skutnik Tim (V)
  16  Stanković-Sušec Luka
  17  Buljubašić Sanjin
  19  Čojić Ian
  20  Pavić Teo
  21  Obradović Luka
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Vransko
   Šmigoc Tilen
   Rudar Velenje B
   Presečnik Primož
   STRELCI
   NK Vransko
   1 : 2 14 - Božič Jaka (12')
   2 : 4 14 - Božič Jaka (39')
   Rudar Velenje B
   0 : 1   17 - Buljubašić Sanjin (2') 
   0 : 2   9 - Fajfar Luka (5') 
   1 : 3   20 - Pavić Teo (13') 
   1 : 4   9 - Fajfar Luka (14') 
   2 : 5   11 - Mujačić Enis (47') 
   2 : 6   6 - Petric Fran (57') 
   OPOMINJANI
   NK Vransko
   Rudar Velenje B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Vransko
   Rudar Velenje B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Vransko
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan