Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 7. krog 15.10.23
   TEKMA: ND Polzela A - Rudar Velenje B 6 : 1 2 : 0
   Kraj: Polzela - Igrišče Polzela    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Bytyqi Arlind
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ND Polzela A
Priimek in ime
  3  Ledinšek Ažbe
  6  Rizmal Mihael (K)
  7  Satler Maks
  8  Runjak Filip
  9  Jazbec Jaka
  13  Runjak Matic (V)
  17  Marton Liam
  18  Regoršek Vito
  26  Zahojnik Timotej
  30  Lanišnik Jan
  33  Jošt Vito
  77  Ačko Anej
   Rudar Velenje B
Priimek in ime
  1  Skutnik Tim (V)
  3  Kuzman Nace
  4  Halilović Kan
  5  Petric Fran
  6  Vedenik Jaka
  7  Božič Bor
  8  Tabaković Arne
  9  Fajfar Luka
  10  Mrkonjić Jan
  11  Mujačić Enis (K)
  14  Čojić Ian
  16  Stanković-Sušec Luka
  17  Buljubašić Sanjin
  20  Pavić Teo
  21  Obradović Luka
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ND Polzela A
   Bakarić Saša
   Rudar Velenje B
   Bernjak Sebastjan
   STRELCI
   ND Polzela A
   1 : 0 7 - Satler Maks (9')
   2 : 0 6 - Rizmal Mihael (21')
   3 : 0 18 - Regoršek Vito (38')
   4 : 0 7 - Satler Maks (47')
   5 : 0 3 - Ledinšek Ažbe (53')
   6 : 1 17 - Marton Liam (57')
   Rudar Velenje B
   5 : 1   20 - Pavić Teo (56') 
   OPOMINJANI
   ND Polzela A
   Rudar Velenje B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Polzela A
   Rudar Velenje B
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Polzela A
  Minuta  Igralec
   Rudar Velenje B
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan