Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 2. krog 11.10.23
   TEKMA: ND Polzela A - Nk Ljubno ob Savinji 4 : 3 1 : 2
   Kraj: Polzela - Igrišče Polzela    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Bytyqi Arlind
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   ND Polzela A
Priimek in ime
  3  Ledinšek Ažbe
  6  Rizmal Mihael (K)
  7  Satler Maks
  9  Jazbec Jaka
  10  Možina Lukas
  13  Runjak Matic (V)
  14  Gregorčič Lovro
  17  Marton Liam
  18  Regoršek Vito
  20  Zabukovnik Maks
  26  Zahojnik Timotej
  30  Lanišnik Jan
  33  Jošt Vito
   Nk Ljubno ob Savinji
Priimek in ime
  2  Kaker Zagožen Anej
  5  Rajter Krebs Žiga (K)
  7  Zamernik Marcel
  9  Plesnik Brdnik Luka
  10  Klačko Lik David
  11  Poličnik Žmavc Ruben
  12  Robnik Aleks (V)
  17  Atelšek Gal
  18  Lorenčič Jakob
  21  Govek Nace
  23  Novak Gal
  24  Nerat Gašper
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   ND Polzela A
   Bakarić Saša
   Nk Ljubno ob Savinji
   Solar Lenart
   STRELCI
   ND Polzela A
   1 : 0 7 - Satler Maks (10')
   2 : 2 10 - Možina Lukas (35')
   3 : 2 18 - Regoršek Vito (38')
   4 : 3 6 - Rizmal Mihael (59')
   Nk Ljubno ob Savinji
   1 : 1   2 - Kaker Zagožen Anej (14') 
   1 : 2   18 - Lorenčič Jakob (29') 
   3 : 3   7 - Zamernik Marcel (44') 
   OPOMINJANI
   ND Polzela A
   Nk Ljubno ob Savinji
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   ND Polzela A
   Nk Ljubno ob Savinji
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   ND Polzela A
  Minuta  Igralec
   Nk Ljubno ob Savinji
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan