Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 6. krog 08.10.23
   TEKMA: Rudar Velenje B - ŠD Partizan Prebold 6 : 2 1 : 1
   Kraj: Velenje - Mestni stadion Ob jezeru V., igrišče z UT    Gledalcev: 85
   1. sodnik: Brglez Miha
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   Rudar Velenje B
Priimek in ime
  1  Mukić Aner (V)
  4  Halilović Kan
  5  Javornik Jan
  6  Vedenik Jaka
  7  Kahvedžić Arnel
  9  Fajfar Luka
  10  Mrkonjić Jan
  12  Skutnik Tim (V)
  13  Petric Fran
  15  Kuzman Nace
  16  Mujačić Enis
  17  Buljubašić Sanjin
  19  Božič Bor
  21  Pavić Teo
  22  Obradović Luka (K)
   ŠD Partizan Prebold
Priimek in ime
  1  Ropret Mark (V)
  5  Mežner Mark
  8  Klančnik Tevž
  14  Grčar Vid (K)
  27  Plešivčnik Lenart
  30  Terpin Ožbej
  57  Klančnik Jaša
  62  Špegelj Tijan
  63  Naprudnik Matic
  67  basle cene
  68  Ažman Jana
  79  Estigarribia Villasanti Gabriel
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   Rudar Velenje B
   Bernjak Sebastjan
   ŠD Partizan Prebold
   Veligošek Gašper
   STRELCI
   Rudar Velenje B
   1 : 0 19 - Božič Bor (5')
   2 : 1 19 - Božič Bor (32')
   3 : 1 15 - Kuzman Nace (36')
   4 : 1 5 - Javornik Jan (39')
   5 : 2 21 - Pavić Teo (48')
   6 : 2 21 - Pavić Teo (55')
   ŠD Partizan Prebold
   1 : 1   57 - Klančnik Jaša (30') 
   4 : 2   5 - Mežner Mark (45') 
   OPOMINJANI
   Rudar Velenje B
   ŠD Partizan Prebold
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   Rudar Velenje B
   ŠD Partizan Prebold
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   Rudar Velenje B
  Minuta  Igralec
   ŠD Partizan Prebold
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Brežice 1919 Terme Čatež : Korotan Prevalje 4 : 1
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan