Spletna stran uporablja piškotke za boljšo uporabniško izkušnjo in spremljanja statistike.
Z nadaljno uporabo spletne strani ali klikom na "Strinjam se", se strinjate z uporabo piškotkov. Splošni pogoji - Piškotki
.: TEKMOVANJA
Sezona     
  ZAPISNIK       
 2. liga mlajši dečki - skupina A 23/24
  Zapisnik: 6. krog 08.10.23
   TEKMA: NK Celje B - NK Šampion B Pocinkovalnica 3 : 0 0 : 0
   Kraj: Celje - Stadion Olimp Celje    Gledalcev: 30
   1. sodnik: Šeško Nik
   2. sodnik
       Delegat:
   POSTAVI
   NK Celje B
Priimek in ime
  1  Ponikvar Igor Lukas (V)
  3  Urankar Berčon Maks
  4  Knez Aleksej
  7  Tratnik Nejc
  8  Memaj Ledion
  10  Gobec Timon (K)
  11  Rošer Gabriel
  14  Zontić Pascal
  16  Vrejić Stefan
  17  Šket Ciril
  19  Labohar Nikolaj
  22  Biščan Filip
   NK Šampion B Pocinkovalnica
Priimek in ime
  1  Polšak Railić Matic (V)
  3  Pilko Mraz Urh
  5  Topić Aleksej
  9  Počivalnik Patrik
  11  Polšak Railić Luka (K)
  13  Trobiš Klemen
  20  Šetina Filip
  22  Freitag Janik
  99  Pavčnik Jan (V)
  Rezervni igralci
  Rezervni igralci
   TRENER
   NK Celje B
   Sivko Aljoša
   NK Šampion B Pocinkovalnica
   Čepin Miloš
   STRELCI
   NK Celje B
   1 : 0 19 - Labohar Nikolaj (34')
   2 : 0 4 - Knez Aleksej (50')
   3 : 0 22 - Biščan Filip (60')
   NK Šampion B Pocinkovalnica
   OPOMINJANI
   NK Celje B
    10 - Gobec Timon (55')
   NK Šampion B Pocinkovalnica
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   IZKLJUČENI
   NK Celje B
   NK Šampion B Pocinkovalnica
   Uradne osebe
   Uradne osebe
   MENJAVE
   NK Celje B
  Minuta  Igralec
   NK Šampion B Pocinkovalnica
  Minuta  Igralec
MLAJŠI CICIBANI U9 IN U7
ZIMSKO TEKMOVANJE U9
ZIMSKO TEKMOVANJE U11
ZIMSKO TEKMOVANJE U13
REGIJSKI CENTER MNZ CELJE
REZULTATI TEKEM 3SNL-Vzhod
3. SLOVENSKA NOGOMETNA LIGA VZHOD 23/24
21. krog 20.04.24
Krško : ZASE Videm 6 : 2
Premium Dobrovce : Avto Rajh Ljutomer 3 : 1
Hajdina : Drava Ptuj 3 : 2
Koroška Dravograd : Zavrč 0 : 2
IBLO Podvinci : Šampion 7 : 0
   Copyright© 2010 MNZ Celje    Izvedba © Dejan